Wiadomości z Chorzowa

Prowadził pod wpływem narkotyków. Kierowca i jego 4 pasażerów zostało zatrzymanych

  • Dodano: 2022-02-01 06:45, aktualizacja: 2022-02-01 07:02

Policjanci z chorzowskiej drogówki zatrzymali młodego mężczyznę, który kierował swoim autem pod wpływem narkotyków. Jak się okazało, był to dopiero początek jego problemów. W trakcie przeszukania samochodu policjanci znaleźli również narkotyki.

Kierowca oraz czterech pasażerów zostało zatrzymanych, o ich dalszym losie zadecyduje sąd

W miniony piątek policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego chorzowskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu marki Opel, w którym podróżowało pięć osób. Od początku kierujący wzbudził u policjantów podejrzenie, że może być pod wpływem narkotyków, a dodatkowo z wnętrza samochodu wydobywał się charakterystyczny zapach marihuany. Policjanci bezzwłocznie na miejsce wezwali swoich kolegów z komisariatu, a następnie przeprowadzili przeszukanie samochodu. W trakcie tych czynności, stróże prawa znaleźli dwa pakunki wypełnione marihuaną, z której można przygotować 720 działek dilerskich. To jednak nie był koniec problemów kierującego. Policjanci, aby zbadać kierowcę wykorzystali urządzenie DrugRead, badanie jednoznacznie wykazało,że mężczyzna kierował samochodem będąc pod wpływem narkotyków. Kierujący Oplem oraz jego czterech pasażerów zostało zatrzymanych i przewiezionych do policyjnego aresztu. Teraz o dalszym losie amatorów narkotyków zadecyduje sąd.

Komentarze (3)    dodaj »

  • Zielona Marchewka

    Chciałbym tak dzielić pieniądze jak policja działki narkotyków. Z 1000 zł milion kupionych produktów.

  • mademadyg nuglearny

    Policyjna matematyka jest trochę skomplikowana, więc już to przeliczam na matematykę normalną. 720 działek dilerskich po 0,01 grama, to 7,2 grama. Była dycha, ale zomowcy urwali dla siebie 2,5 grama, no i kierowca wyjarał z kolegami 0,3 grama.

  • Jop

    Tak lepiej wygląda w statystykach

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również