Wiadomości z Chorzowa

Przygotuj paczkę i zmień świat na lepsze!

  • Dodano: 2012-11-30 08:45, aktualizacja: 2012-11-30 09:03
Masz jeszcze tydzień na wybranie rodziny, dla której przygotujesz konkretną, mądrą pomoc. W Chorzowie jeszcze 10 rodzin czeka na darczyńców.
 
 
W tym roku 27 wolontariuszy odwiedziło na przełomie października i listopada ponad 60 rodzin z Chorzowa. Podczas spotkań mieli okazję poznać sytuacje w jakich znajdują się mieszkańcy i zdecydowali o włączeniu do tegorocznej Szlachetnej Paczki 41 rodzin. 
 
 
To tylko kilka rodzin więcej niż w zeszłym roku, ale jednak więcej, co oznacza, że Szlachetna Paczka w Chorzowie jest naprawdę potrzebna. Zaprosiliśmy do włączenia się w projekt w roli darczyńcy m.in. Teatr Rozrywki, Ruch Chorzów, a także prezydenta Andrzeja Kotalę – mówi Paulina Brodzińska, lider chorzowskiej Paczki.
 
 
W Chorzowie jeszcze 10 rodzin oczekuje na darczyńców. Czasu by odmienić czyjeś święta i dać impuls do działania zostało coraz mniej. Zostań bohaterem i zmieniaj świat na lepsze!
 
 
Szlachetna Paczka organizowana jest po raz dwunasty. Tylko w ubiegłym roku wartość pomocy przekazanej w paczkach przekroczyła 18 mln zł. W akcję zaangażowało się prawie 150 tys. darczyńców, w tym wiele znanych osób - para prezydencka Bronisław i Anna Komorowscy, Jerzy Dudek, siostry Radwańskie, polscy mistrzowie olimpijscy i liczne kluby piłkarskie. Akcji pobłogosławił także Ojciec Święty Benedykt XVI. 
 
 
Jak możesz pomóc?
Wejdź na www.szlachetnapaczka.pl, wybierz jedną z potrzebujących rodzin i przygotuj dla niej wyjątkową pomoc. Paczkę można zrobić wspólnie z rodziną, przyjaciółmi, czy znajomymi z pracy.
Możesz również pomóc wpłacając dowolną darowiznę na konto 21 1750 0012 0000 0000 2060 1264 lub wysyłając SMS o treści PACZKA pod nr 75465* (5 PLN + VAT).

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.