Wiadomości z Chorzowa

Rammstein z drugim koncertem na Stadionie Śląskim. Pierwszy wyprzedał się na pniu!

  • Dodano: 2022-09-13 11:00

Zainteresowanie fanów Rammstein ogłoszonym z końcem sierpnia koncertem na Stadionie Śląskim w przyszłym roku było tak wielkie, że grupa zdecydowała zagrać drugi raz!  Kiedy kolejny koncert i start sprzedaży biletów?

Nie da się ukryć, że Rammstein należy do grona zespołów rockowych w Polsce niemal uwielbianych. Grupa może poszczycić się potężną popularnością w naszym kraju i regularnie wraca z koncertami. Formacja zagrała 16 lipca tego roku na PGE Narodowym w Warszawie, a już w przyszłym roku – po czterech latach przerwy – po raz kolejny Rammstein będzie można zobaczyć w Kotle Czarownic. To pewne, że fanów czekają ponad dwie godziny mocnego metalowego grania, dymu i pokazów pirotechniki. Z tego słynie bowiem zespół pod przewodnictwem Tilla Lindemanna.

Rammstein przyspiesza tempo i ogłasza, że w 2023 roku European Stadium Tour powróci po raz trzeci! O tym, co to oznacza, pisano w tym roku w wielu gazetach - konstrukcja sceny, która czasami góruje nad dachem stadionu, wydarzenie rozświetlone przez ogień i płomienie, perfekcyjnie zgrany zespół, poczucie humoru i patos inscenizacji Rammstein – to rzeczywiście bardzo wyjątkowy pokaz pod względem jakości, wielkości i w wielkim stylu – tak zapowiadał zaplanowany na 30 lipca 2023 występ Rammstein Stadion Śląski kilka dni temu.

Drugi koncert Rammstein na Śląskim ostatniego dnia lipca przyszłego roku!

Dziś możemy mówić już w liczbie mnogiej – bilety na koncert niemieckiej grupy rozeszły się na pniu i potężne zainteresowanie fanów skłoniło formację do organizacji drugiego koncertu dzień później, czyli 31 lipca 2023 roku.

Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie internetowej organizatora wydarzenia, czyli agencji Live Nation. Wejściówki podzielone są na pięć kategorii – najtańsze bilety to tradycyjnie płyta stadionu (za 330 złotych), a najdroższe to część trybun na wprost sceny i strefa Feuerzone – po 495 złotych.

  • kat. pierwsza (Trybuny) - 495 PLN
  • kat. druga (Trybuny) - 385 PLN
  • kat. trzecia (Trybuny) - 275 PLN
  • kat. czwarta (Feuerzone) - 495 PLN
  • kat. piąta (Płyta Stojąca) - 330 PLN

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również