Wiadomości z Chorzowa

Remont na Cichej już za rogiem

  • Dodano: 2017-10-24 13:30, aktualizacja: 2017-10-25 06:43

Kolejny miesiąc i kolejne informacje o planowanym remoncie stadionu Ruchu Chorzów. Po uzyskaniu środków z miejskiego budżetu Centrum Przedsiębiorczości od razu przystąpiło do pracy i już wkrótce rozpisze przetarg na inżyniera kontraktu.

Sprawę remontu poruszaliśmy jeszcze we wrześniu, kiedy to Rada Miejska zdecydowała, że przekaże 300 tys. złotych Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie na wyłonienie inżyniera kontraktu modernizacji stadionu na Cichej. Warto przypomnieć, że radni nie byli jednogłośni i tylko jedenaście osób zagłosowało za przekazaniem niezbędnych środków dla CP.

12 października w magistracie odbyło się spotkanie Rady Gospodarczej, w trakcie którego prezes CP, Piotr Małecki przedstawił zgormadzonym prezentację dotyczącą planowanej przebudowy. Uczestnicy mogli także poznać harmonogram działań na najbliższe miesiące. Inżynier kontraktu ma zostać wyłoniony na przełomie stycznia i lutego 2018 roku. 

Po tym, jak zweryfikuje całą dokumentację projektową CP rozpisze przetarg na wyłonienie wykonawcy prac modernizacyjnych, który ma się zakończyć w sierpniu przyszłego roku . Potem pozostaje czekać na zakończenie prac i otwarcie nowego stadionu na Cichej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również