Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Trwają III Targi Turystyki Weekendowej

  • Dodano: 2015-05-22 20:00, aktualizacja: 2015-05-25 09:34

W wielkim namiocie, ustawionym tuż obok hali Kapelusz, trwają III Targi Turystyki Weekendowej "Atrakcje Regionów". Impreza promuje wyjątkowe miejsca na mapie kraju, regionalne produkty i inicjatywy, którym warto przyjrzeć się bliżej. Targi potrwają do 24 maja!

Na przestrzeni kilkuset metrów kwadratowych swoją ofertę prezentuje wiele województw, regionów, miast i firm prywatnych oraz stowarzyszeń, starając się zainteresować swoją ofertą potencjalnych turystów oraz pokazać, że w naszym kraju istnieje niezliczona ilość atrakcji.

Wśród wystawców są samorządy, instytucje kultury, producenci z branży spożywczej (m.in. regionalne piwa), firmy turystyczne i działacze społeczni. Wśród kilkudziesięciu stoisk wyróżniają się między innymi flisacy znad Dunajca, którzy na swojej łodzi przemierzali kanał regatowy. Pojawili się Goci z Masłomęcza, a raczej mieszkańcy dumni z historycznego dziedzictwa swojego regionu. To tam, na długo przez Słowianami, zamieszkiwały plemiona Gotów, o czym dowiedziano się dopiero w II połowie ubiegłego wieku.

Targi rozpoczęły się dziś o godzinie 14:00. Z każdą kolejną minutą zwiedzających przybywało i miejmy nadzieję, ze ten trend się utrzymał. Więcej informacji znajdzicie Państwo na stronie wydarzenia: http://atrakcje-regionow.pl/

Trwają III Targi Turystyki Weekendowej

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.