Wiadomości z Chorzowa

Wielka obława na pseudokibiców. Pięć osób zatrzymanych za brutalne pobicie [WIDEO]

 • Dodano: 2020-05-21 06:15, aktualizacja: 2020-05-21 09:33

Kryminalni z chorzowskiej komendy wspierani przez policjantów z Wydziału d/s Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców oraz policyjnych kontrterrorystów zatrzymali 5 pseudokibiców jednej ze śląskich drużyn, którzy brutalnie pobili dwóch mężczyzn i kobietę. Jak się szybko okazało, dla niektórych z nich to był początek problemów.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, decyzją prokuratora zostali objęci policyjnym dozorem

W październiku ubiegłego roku w jednym z lokali przy ul.Wolności doszło do brutalnego pobicia małżeństwa z Chorzowa oraz mężczyzny ze Świętochłowic. Sprawą zajęli się śledczy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie. Dzięki drobiazgowej analizie zgromadzonego materiału dowodowego ustalili sprawców tego przestępstwa, którymi okazali się pseudokibice jednego ze śląskich klubów.

ZOBACZ NAGRANIE 

Policjanci weszli jednocześnie do 5 mieszkań na terenie Chorzowa i miast ościennych


Wspierani przez policjantów z Wydziału d/s Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców oraz policyjnych kontrterrorystów z Katowic i Opola, weszli jednocześnie do 5 mieszkań na terenie Chorzowa i miast ościennych gdzie zatrzymali podejrzanych. W trakcie przeszukań policjanci ujawnili narkotyki, przedmioty przypominające broń, ponad 600 sztuk amunicji, materiały pirotechniczne prawie 40 opakowań środków chemicznych przypominających leki, znaczne ilości gotówki zarówno w walucie polskiej, jak i obcej oraz biżuterię. Mężczyźni w wieku od 26 do 40 lat  usłyszeli już zarzuty, decyzją prokuratora zostali objęci policyjnym dozorem.

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Wanda Sułkowska

  Informacje o aktywności Policji są cenne - budują poczucie bezpieczeństwa. Tylko prosimy o aktualne informacje, a jeżeli dotyczą starszych wydarzeń, to prosze to tekscie zaznaczyćI do Redakcji: piszemy, komentujemy - część wypowiedzi ma walor społeczny - może by tak zainteresować kogo trzeba opiniami mieszkańców? Może zwrócić uwagę na daną sprawę z komentarzem - od redakcji - ?

 • podatnik

  Może im stadion wybudować? Radni PO będą za?

 • Aaa

  To raczej politycy innej opcji politycznej flirtują z kibolami

 • Grajek

  Myślałem że to było wczoraj a okazało się że to było 7 miesięcy temu!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.