Wiadomości z Chorzowa

Wielka obława na pseudokibiców. Pięć osób zatrzymanych za brutalne pobicie [WIDEO]

 • Dodano: 2020-05-21 06:15, aktualizacja: 2020-05-21 09:33

Kryminalni z chorzowskiej komendy wspierani przez policjantów z Wydziału d/s Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców oraz policyjnych kontrterrorystów zatrzymali 5 pseudokibiców jednej ze śląskich drużyn, którzy brutalnie pobili dwóch mężczyzn i kobietę. Jak się szybko okazało, dla niektórych z nich to był początek problemów.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, decyzją prokuratora zostali objęci policyjnym dozorem

W październiku ubiegłego roku w jednym z lokali przy ul.Wolności doszło do brutalnego pobicia małżeństwa z Chorzowa oraz mężczyzny ze Świętochłowic. Sprawą zajęli się śledczy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie. Dzięki drobiazgowej analizie zgromadzonego materiału dowodowego ustalili sprawców tego przestępstwa, którymi okazali się pseudokibice jednego ze śląskich klubów.

ZOBACZ NAGRANIE 

Policjanci weszli jednocześnie do 5 mieszkań na terenie Chorzowa i miast ościennych


Wspierani przez policjantów z Wydziału d/s Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców oraz policyjnych kontrterrorystów z Katowic i Opola, weszli jednocześnie do 5 mieszkań na terenie Chorzowa i miast ościennych gdzie zatrzymali podejrzanych. W trakcie przeszukań policjanci ujawnili narkotyki, przedmioty przypominające broń, ponad 600 sztuk amunicji, materiały pirotechniczne prawie 40 opakowań środków chemicznych przypominających leki, znaczne ilości gotówki zarówno w walucie polskiej, jak i obcej oraz biżuterię. Mężczyźni w wieku od 26 do 40 lat  usłyszeli już zarzuty, decyzją prokuratora zostali objęci policyjnym dozorem.

Komentarze (4)    dodaj »

 • Wanda Sułkowska

  Informacje o aktywności Policji są cenne - budują poczucie bezpieczeństwa. Tylko prosimy o aktualne informacje, a jeżeli dotyczą starszych wydarzeń, to prosze to tekscie zaznaczyćI do Redakcji: piszemy, komentujemy - część wypowiedzi ma walor społeczny - może by tak zainteresować kogo trzeba opiniami mieszkańców? Może zwrócić uwagę na daną sprawę z komentarzem - od redakcji - ?

 • podatnik

  Może im stadion wybudować? Radni PO będą za?

 • Aaa

  To raczej politycy innej opcji politycznej flirtują z kibolami

 • Grajek

  Myślałem że to było wczoraj a okazało się że to było 7 miesięcy temu!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.