Wiadomości z Chorzowa

Wodny Plac Zabaw zmienia godziny otwarcia! W tygodniu będzie czynny dłużej

  • Dodano: 2023-06-26 12:15

Wodny Plac Zabaw pozwala na spędzenie czasu z dziećmi na świeżym powietrzu. Gwarantuje ochłodę i świetną zabawę latem. Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób odwiedzających obiekt. Od dziś godziny, w których można korzystać z placu zabaw, zostają wydłużone!

Wydłużone godziny otwarcia Wodnego Placu Zabaw w Chorzowie 

Wodne place zabaw w okresie letnim cieszą się niemałą popularnością. Podczas upalnych dni pozwalają zapewnić dzieciom oraz ich najbliższym nie tylko wspaniałą zabawę, ale również i ochłodę. Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie poinformował o zmianie godzin otwarcia placu zabaw znajdującego się na skwerze przy rogu ul. Filarowej i Floriańskiej. Od dziś będzie można korzystać z obiektu jeszcze dłużej.

Godziny otwarcia od 26 czerwca:

  • 7 dni w tygodniu - 10:00-20:00 

Godziny otwarcia przed 25 czerwca wyglądały następująco:

  • od poniedziałku do piątku - 12:00-20:00
  • od soboty do niedzieli - 10:00-20:00

Zmienione godziny otwarcia obowiązują w okresie wakacyjnym.

MORiS przypomina o zasadach bezpiecznego użytkowania obiektu

Na chorzowskim wodnym placu zabaw znajdziemy takie atrakcje jak na przykład „dysza solo”, „dysza galaretka”, „dysza wulkan”, „dysza pająk”, „dżdżownica”, „kwiatek solo”, czy „tunel z kręgów wodnych”. Urządzenia pozwalające na zabawę z użyciem wody umieszczone są w niecce z odpowiednią syntetyczną nawierzchnią. Woda jest uzdatniana przez specjalistyczną, służącą do tego stację.

Zapewnienie odpowiednich warunków do zabawy to jednak nie wszystko, co jest konieczne do tego, aby dzieci mogły bezpiecznie spędzić czas na terenie obiektu. MORiS przypomina także o tym, że aby zabawa była komfortowa dla wszystkich gości placu zabaw, konieczne jest przestrzeganie regulaminu oraz założenie odpowiedniego stroju.

- Przypominamy, że zgodnie z regulaminem obiektu osoby korzystające z niecki obowiązuje strój kąpielowy (dotyczy również obuwia!), a dzieci noszące pieluchy – specjalne pieluchy przeznaczone do kąpieli. Można nabyć również na stoisku przy Wodnym Placu Zabaw – czytamy w mediach społecznościowych MORiS Chorzów.

Pełny regulamin korzystania z obiektu dostępny jest na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również