Wiadomości z Chorzowa

Zaginął Kamil Wójcik

  • Dodano: 2022-04-25 08:30, aktualizacja: 2022-04-25 09:45

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie poszukują 23-latka, który od ostatniego kontaktu z matką w dniu 21 marca 2022 roku nie nawiązał z nią kontaktu. Numer telefonu Kamila jest wyłączony.

Zaginął 23-letni Kamil Wójcik

Kamil Wójcik ma 186 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie, blond włosy, brak zarostu, oczy niebieskie, nos prosty, uszy normalne i uzębienie pełne. Może posiadać na sobie ubiór w postaci kurtki koloru ciemnego i czarnych spodni dresowych. W dniu 21 marca b.r. widziany był osobiście przez matkę, następnie Kamil umówił się z mamą na obiad w dniu 26 marca b.r. Jednakże dwa dni wcześniej kolega zaginionego mężczyzny poinformował mamę Kamila, że nie ma z nim żadnego kontaktu. Matka zaginionego próbowała dodzwonić się do syna, lecz bezskutecznie, jego telefon komórkowy był wyłączony. W dniu dzisiejszym zgłoszono zaginięcie Kamila Wójcik.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Policją osobiście bądź telefonicznie pod numerem telefonu 47 85 452 55 lub 112.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.