Wiadomości z Chorzowa

Żużel wrócił na Śląski! MAMY TO! [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2018-09-01 18:45

Walka była zażarta, a konkurenci bardzo silni, polska reprezentowana przez 6 zawodników pokonała "resztę świata". Mamy dla Was sporo zdjęć, łapcie!

Te nazwiska warto zapamiętać: Maciej Janowski, Przemysław Pawlicki, Patryk Dudek, Janusz Kołodziej, Bartosz Zmarzlik i Kacper Woryna. Ryk ich silników długo odbijał się echem na stadionie i w okolicach.

Pojechali dziś świetnie, pokonując na prawdę poważnych zawodników stosuniem punktów 46:44. Przeciwko nim stanęli bowiem: Chris Holder i Jack Holder (bracia z Australii), Nicki Pedersen (Dania), Matej Zagar (Słowenia), Andriej Kudriaszow (Rosja) oraz Martin Vaculik (Słowacja).

Na trybunach - kilkanaście tysięcy widzów, o wiele mniej niż w czasie niedawnego memoriału, ale oklaski oraz okrzyki zachwytu i tak słychać było w całym Parku Śląskim.

W czasie otwarcia imprezy, pamiątkową paterą został uhnorowany jeden z najbardziej utytułowanych polskich żużlowców, Zenon Plech, wielokrotny medalista indywidualnych i drużynowych zawodów o skali światowej. 

Kolejne zawody żużlowe w Kotle Czarownic już 15 września, my też tam będziemy!

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • alois

    Po kiego wuja był tam obatel?!?!?!?!?!?!

  • Borsuczek

    Super zdjęcia!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.