Wiadomości z Chorzowa

Żużel wrócił na Śląski! MAMY TO! [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2018-09-01 18:45

Walka była zażarta, a konkurenci bardzo silni, polska reprezentowana przez 6 zawodników pokonała "resztę świata". Mamy dla Was sporo zdjęć, łapcie!

Te nazwiska warto zapamiętać: Maciej Janowski, Przemysław Pawlicki, Patryk Dudek, Janusz Kołodziej, Bartosz Zmarzlik i Kacper Woryna. Ryk ich silników długo odbijał się echem na stadionie i w okolicach.

Pojechali dziś świetnie, pokonując na prawdę poważnych zawodników stosuniem punktów 46:44. Przeciwko nim stanęli bowiem: Chris Holder i Jack Holder (bracia z Australii), Nicki Pedersen (Dania), Matej Zagar (Słowenia), Andriej Kudriaszow (Rosja) oraz Martin Vaculik (Słowacja).

Na trybunach - kilkanaście tysięcy widzów, o wiele mniej niż w czasie niedawnego memoriału, ale oklaski oraz okrzyki zachwytu i tak słychać było w całym Parku Śląskim.

W czasie otwarcia imprezy, pamiątkową paterą został uhnorowany jeden z najbardziej utytułowanych polskich żużlowców, Zenon Plech, wielokrotny medalista indywidualnych i drużynowych zawodów o skali światowej. 

Kolejne zawody żużlowe w Kotle Czarownic już 15 września, my też tam będziemy!

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • alois

    Po kiego wuja był tam obatel?!?!?!?!?!?!

  • Borsuczek

    Super zdjęcia!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.