Wiadomości z Chorzowa

Brak miejsca na przechowywanie i składowanie? Z pomocą przychodzi Stokado Self Storage

  • Dodano: 2022-12-12 07:45, aktualizacja: 2023-01-10 09:33

Brak miejsca na przechowywanie i składowanie? Mieszkańcom Śląska  z  pomocą przychodzi  Stokado Self Storage...

Chyba każdego, choć raz dotknął problem, związany z brakiem miejsca do przechowywania rzeczy, które używane są sporadycznie bądź sezonowo. Posiadając ograniczoną powierzchnię mieszkania, może wydawać się często, że jest to trudność nie do przeskoczenia. Nic bardziej mylnego! W  kompleksach magazynowych STOKADO, na terenie Śląska pojawiło się właśnie doskonałe rozwiązanie, które pozwala na wynajem prywatnej komórki zarówno firmom, jak i osobom prywatnym.

Self storage, czyli „samoobsługowe przechowywanie” staje się coraz bardziej popularne w Polsce. To rozwiązanie idealne dla klientów indywidualnych oraz firm, które nie chcą wynajmować wielkiego magazynu. Dlatego w Dąbrowie Górniczej, Piekarach oraz Zabrzu  powstały pierwsze place kontenerowe, które oferują osobom korzystającym z usług self storage nowe możliwości.

Stokado, firma mająca w swej ofercie powierzchnie magazynowe do wynajęcia, działa już w wielu polskich miastach, miedzy innymi w Bydgoszczy, Kaliszu, Legnicy, Poznaniu, Szczecinie, a także Zielonej Górze czy Wrocławiu, uruchomiła place kontenerowe dla mieszkańców Śląska. To rozwiązanie dobre dla osób szukających magazynu, pod który można podjechać bezpośrednio samochodem i bezproblemowo rozładować przywiezione, lub załadować zabierane rzeczy.

Do kogo skierowana jest oferta self storage?

Firma STOKADO ma w ofercie dla Ślązaków magazyny samoobsługowe od 3 do 12m2. Wybór powierzchni  zależy od potrzeb klienta – jeśli ktoś planuje przechowywać, np. akcesoria do uprawiania sportów, to wielkość 3m2 jak najbardziej wystarczy. Osoby szukające większych powierzchni też znajdą coś dla siebie. Narzędzia i maszyny remontowe, budowlane oraz ogrodowe i  opony -to sprzęty często oddawane pod naszą opiekę. W magazynach można przechowywać praktycznie wszystko – począwszy od niewielkich rzeczy, a kończąc na meblach i obiektach o większych gabarytach. Klientami Stokado są zarówno większe firmy, jak i osoby prowadzące małe biznesy, przechowujące u nas nadwyżki magazynowe, czy artykuły promocyjne. Najemcami są również sklepy internetowe, a także profesjonalne firmy zajmujące się przeprowadzkami, czasowo przechowujące meble i wyposażenie należące do ich klientów.  

W magazynach samoobsługowych można przechowywać także rzeczy wartościowe, ponieważ obiekty firmy STOKADO są całodobowo monitorowane, a dostęp do konkretnego pomieszczenia mają tylko osoby upoważnione. Ponadto składowane przez wynajmującego mienie jest ubezpieczone w ramach umowy. 

Wynajem dostosowany do potrzeb klienta

Od czego zacząć? Przede wszystkim należy zastanowić się, co chcemy przechowywać – chodzi o wybór odpowiedniej powierzchni magazynowej. Każdy wynajmujący podpisuje umowę, która zawiera ustalone wcześniej szczegóły wynajmu. Na jej podstawie wynajmujący otrzymuje indywidualny kod przypisany do konkretnego magazynu. Czas, na jaki jest zawierana umowa, zależy od klienta, jednak musi to być minimum 7 dni. Dostęp do magazynów jest całodobowy, 7 dni w tygodniu.

Firma STOKADO zapewnia swoim klientom możliwość korzystania na terenie obiektu ze specjalnych wózków, a także podjazdu, który może się przydać zwłaszcza podczas przewożenia do kontenera większej ilości  rzeczy zapakowanych na palecie.

Więcej informacji na temat wynajmu powierzchni magazynowych można znaleźć na stronie: https://stokado.pl/


 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.