Ogłoszenia / Różne - pozostałe usługi

dodaj ogłoszenie

Zamglawianie, zamgławianie suchą mgłą i dezynfekcja pomieszczeń biurowych, odkażanie Śląsk

  • Dodano: 2021-04-08
  • 2035 wyświetleń

Oferujemy rożne technik zamgławiania pomieszczeń biurowych, które stosujemy zazwyczaj w pomieszczeniach i obiektach zamkniętych. Kastelnik to skuteczna dezynfekcja pomieszczeń za pomocą zamgławiania budynków użyteczności publicznej dezynfekcja suchą mgłą i nadtlenkiem wodoru. W ofercie mamy również dezynfekcję za pomocą ULV.  Oferowane technik dezynfekcji stosowane są do okazania końcoweg,  odbywają się zawsze po wstępnym oczyszczeniu skażonych powierzchni. Profesjonalne zamgławianie skażonych powierzchni na skalę przemysłową nawet do 3000m2/h. W ramach szerokiego wachlarze oferowanych usług proponujemy również:

- zamgławianie suchą mgłą; 

- zamgławianie na mokro; 

- odkażanie pomieszczeń szpitalnych;

- dezynfekcję chemiczną;

- ozonowanie pomieszczeń magazynowych i biurowych;

Więcej informacji na temat ozonowania.  O sukcesie ozonowania świadczy jego dokładność. Rozpylony generatorem ozon potrafi wniknąć wszystkie, nawet trudno dostępne zakamarki. Dokładnie usuwa z zakątków pomieszczeń wszelkie drobnoustroje: bakterie, wirusy, roztocza. Co istotne – ozon nie uczula i nawet wrażliwi alergicy nie odczuwają żadnych negatywnych reakcji, będąc w lokalach, gdzie dokonano ozonowania. Można powiedzieć, że dzieje się wręcz przeciwnie. Ozon jako jedyny ze środków dezynfekujących jest używany jako narzędzie do walki z alergenami. Z tego właśnie powodu ozonowanie jest często wykorzystywane do oczyszczania powietrza w mieszkaniach osób leczących się na przeróżne alergie. Kolejną zaletą ozonu jest fakt, że poza niszczeniem drobnoustrojów, które powodują uczulenia, np. roztocza, kurz, sierść zwierząt, oczyszcza także pomieszczenie z nieprzyjemnych zapachów. Za pomocą ozonowania możemy zlikwidować nawet bardzo przykre zapachy, których nie da się łatwo pozbyć, np. wietrząc mieszkanie czy biuro. Na przykład ozon bez problemu rozprawi się z dymem papierosowym, zapachem zgnilizny czy spalenizny.

Nasze usługi świadczymy na terenie Chorzowa, Bytomia, Piekar Śląskich, Świętochłowic, Siemianowic Śląskich, Zabrza, Tarnowskich Gór, Gliwic, Rybnika, Raciborza, Jastrzębia Zdrój, Wodzisławia Śląskiego, Cieszyna, Tychy, Żywiec, Zawiercie. 

Jak wygląda zamgławianie pomieszczeń?

Profesjonalny preparat do dezynfekcji jest aplikowany za pomocą specjalistycznych agregatów, które atomizują go do mikro kropel o wielkości od 0,5 do 50 mikronów za pomocą  tak zwanej „suchej mgły”. To ona właśnie dzięki swoim lotnym właściwościom, błyskawicznie wypełnia olbrzymie przestrzenie kubaturowe obiektów magazynowych czy też wielkich hal przemysłowych i zapewnia dokładne pokrycie zakamarków i innych trudno dostępnych powierzchni elementów znajdujących się z każdej strony pomieszczenia.

Zamgławianie pomieszczeń Kastelnik (Śląsk). Profesjonalne ozonowanie, zamgławianie i dezynfekcja pomieszczeń woj. śląskie. 

Całodobowe telefony: +48 735-960-510 lub +48 660-577-511

Kontakt

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Chcę otrzymywać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.