DOMBUD S.A.

Logo DOMBUD S.A. Chorzów

Adres i telefon

ul. Drzymały 15
40-059 Katowice
Godziny otwarcia: kontakt telefoniczny
  • Poniedziałek: kontakt telefoniczny
  • Wtorek: kontakt telefoniczny
  • Środa: kontakt telefoniczny
  • Czwartek: kontakt telefoniczny
  • Piątek: kontakt telefoniczny
  • Sobota: kontakt telefoniczny
  • Niedziela: kontakt telefoniczny

Oferta

DOMBUD S.A.

Deweloper mieszkaniowy Dombud

Przedsiębiorstwo Budowlane DOMBUD S.A.  funkcjonuje od ponad 70-ciu lat. Firma w tym czasie zdobyła miano solidnego i rzetelnego partnera, świadcząc usługi budowlane i deweloperskie. Poza tradycją, niewątpliwą przewagą spółki jest rozwój w oparciu o doświadczoną kadrę.

Deweloper rozwija swoje inwestycje na obszarze województwa śląskiego i małopolskiego. Współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi podwykonawcami, oferując nowe mieszkania w Chorzowie w bardzo konkurencyjnych cenach. Może poszczycić się wysoką jakością wykończenia mieszkań, które zawsze zlokalizowane są w świetnie przemyślanych i usytuowanych lokalizacjach, zapewniających sprawny dostęp do kluczowych miast na Śląsku. Najczęściej są to budynki położone wśród terenów zielonych, ale w sąsiedztwie inwestycji znajdują się punkty handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola oraz przystanki autobusowe.

Spółka Dombud oferuje również mieszkania na sprzedaż w Chorzowie, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów, którzy pragną mieszkać z dala od zgiełku, ale jednocześnie cenią sobie wygodę życia i łatwość dostępu do usług i rozrywek.

Dombud zajmuje się ponadto zarządzaniem nieruchomościami i inwestycjami deweloperskimi a także remontami i budową budynków użyteczności publicznej i obiektów komercyjnych, zawsze z dbałością o wysokie standardy wykonania. To deweloper budowlany, któremu warto zaufać.

Polecenia i opinie Dodaj opinię

Wygląda no to, że nie dodano jeszcze żadnej opinii.
Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.