Katalog firm dodaj firmę

EW-MED Sp. z o.o.

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo EW-MED Sp. z o.o.

ul. Piekarska 1/3
41-500 Chorzów

Godziny otwarcia: kontakt telefoniczny lub mailowy

 • Poniedziałek: kontakt telefoniczny lub mailowy
 • Wtorek: kontakt telefoniczny lub mailowy
 • Środa: kontakt telefoniczny lub mailowy
 • Czwartek: kontakt telefoniczny lub mailowy
 • Piątek: kontakt telefoniczny lub mailowy
 • Sobota: kontakt telefoniczny lub mailowy
 • Niedziela: nieczynne

tel.: 32 24713003499035

tel.: +48 601 433 168Kliknij, aby powiększyć mapę

Opis

Wykładziny obiektowe
 
http://www.ewmed.com.pl/bundles/ewmed/independent/css/images/expona4.jpg
 

Nasza Firma już od ponad dwudziestu lat zajmuje się dostarczaniem i montażem wykładzin obiektowych. W ofercie posiadamy między innymi wykładziny pcv homogeniczne, heterogeniczne, kauczukowe, dywanowe, tkane oraz panele winylowe i płytki dywanowe przeznaczone dla wymagających przestrzeni takich jak biura, sklepy, hotele restauracje szkoły czy szpitale.

Wśród naszej bogatej oferty znajdują się :
 • wykładziny homogeniczne i heterogeniczne Polyflor, LG, ITEC, Tarkett
 • panele winylowe Expona, Purewood, Camaro
 • płytki dywanowe Shaw, Bentzon, Paragon, Burmatex
 • wykładziny dywanowe Vorwerk, Bentzon, Heckmondwike, Burmatex
 • wykładziny kauczukowe Artigo
 • tkane wykładziny winylowe Dickson

Pozwala nam to spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów (również w kontekście zdrowia i oddziaływania na środowisko czego przykładem są wykładziny dywanowe Vorwerk z atestem antyalergicznym czy płytki dywanowe Shaw objęte programem Cradle to Cradle (C2C Certification-jeden z najważniejszych certyfikatów na świecie związanych z ekologią).

Montaż wykładzin obiektowych, który oferuje nasza firma wykonujemy przy użyciu chemii budowlanej firm UZIN i Kiesel, co dodatkowo obok sprawnej obsługi i profesjonalnego doradztwa zapewnia najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Montaż wykładzin: Śląsk, rejon krakowski to strategiczne obszary działalności naszej Firmy, aczkolwiek możemy poszczycić się dużymi realizacjami oraz zaufaniem klientów na terenie całego kraju. Na oferowane przez nas produkty posiadamy Certyfikat Autoryzowanego Wykonawcy.

Uzupełnienie naszej oferty stanowią środki do czyszczenia i pielęgnacji do tak wymagających produktów jak płytka dywanowa, wykładzina pcv oraz wykładzina dywanowa. W tym zakresie oferujemy produkty niemieckiej firmy DR SCHUTZ.

 

Łóżka Rehabilitacyjne
 

Produkowane przez nas od kilkunastu lat łóżka to wysokiej jakości sprawdzone rozwiązania stosowane w domach pomocy społecznej, hospicjach, zakładach opiekuńczo leczniczych oraz zaciszu domowym. Zastosowaliśmy szereg usprawnień, które poprawią komfort pacjenta oraz osoby opiekującej się chorym.

W naszej ofercie znajdą Państwo łóżka rehabilitacyjne elektryczne-sterowane na pilota, łóżka rehabilitacyjne z ręczną regulacją, łóżka i stoły pionizujące oraz szafki i stoliki przyłóżkowe.

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne ORION/ASTRA przewidziane dla osób niepełnosprawnych i wymagających długotrwałej opieki dają maksimum wygody i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Regulacja wysokości łóżka, kąta oparcia pleców, sekcji uda i podudzia za pomocą przewodowego pilota ułatwia szybką zmianę pozycji chorego, co zabezpiecza przed tworzeniem się odleżyn i znacznie ułatwia pracę osób opiekujących się pacjentem.

Łóżka do pionizacji umożliwiają pacjentowi osiągnięcie pionowej pozycji ciała, co jest niezwykle ważne z punktu widzenia potrzeb życiowych chorego z rozległymi paraliżami. Funkcja pionizacji zapewnia trening układu krążenia ,aktywuje oddychanie, pobudza pęcherz i jelita. Rozległa funkcjonalność naszego łóżka pomaga osiągnąć kąt pionizacji do 85 stopni a dodatkowe funkcje jak: podtrzymanie głowy, elektryczna regulacja wysokości całego leża jak i sekcji oparcia pleców i ugięcia kolan są bardzo pomocne w pielęgnacji osoby stale leżącej.

Proponujemy zapoznać się z naszą stroną, a dowiecie się Państwo jak zakupić łóżko rehabilitacyjne dofinansowane ze środków PERON. Zachęcamy do odwiedzenia naszej zakładki : Łóżka rehabilitacyjne dofinansowanie.

Słowa kluczowe: EW-MED Sp. z o.o., panele winylowe, panele lvt, płytki dywanowe, wykładziny obiektowe, wykładziny dywanowe smartstrand, mohawk, wykładziny pcv, montaż wykładzin, łóżka rehabilitacyjne

Statystyki: 861 wyświetleń.

Formularz zapytania

- prześlij kopię formularza na mój adres e-mail

Polecenia i opinie

Poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma EW-MED Sp. z o.o. jest godna polecenia, napisz opinię i zarekomenduj ją innym.

* - pola obowiązkowe

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Napisali o nas

W portalu nie opublikowano żadnej informacji dot. firmy.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.