Katalog firm

dodaj firmę

Hurtownia paliw BoriM

Logo Hurtownia paliw BoriM Chorzów

Adres i telefon

ul. Bielska 50
43-200 Pszczyna
Godziny otwarcia: Zamknięte
  • Poniedziałek: 8:00-16:00
  • Wtorek: 8:00-16:00
  • Środa: 8:00-16:00
  • Czwartek: 8:00-16:00
  • Piątek: 8:00-16:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

Oferta

Firma BoriM sp. z o.o. to zaufany partner, zajmujący się koncesjonowaną sprzedażą hurtową paliw płynnych. Dystrybucja paliw odbywa się na terenie całej Polski. Głównymi partnerami są Lotos Paliwa  Sp. z o.o., Orlen Paliwa, BP S.A. oraz Total Polska. Transport odbywa się własnymi autocysternami, wyposażonymi w układy wydawcze.

BoriM to bezpieczny dostawca paliwa, potwierdzeniem czego jest obecność na liście Ministerstwa Finansów. Oferuje wyłącznie produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Są to paliwa płynne – olej napędowy i benzyna bezołowiowa 95. Współpraca obejmuje nie tylko dostawę paliw, ale także zbiorników na paliwa, a przede wszystkim fachowe doradztwo i pomoc we wdrażaniu efektywnych i opłacalnych rozwiązań w zarządzaniu gospodarką paliwową. Z hurtownią paliw BoriM można zbudować własną mini stację, do której dostarczane będzie najlepsze paliwo. Ponadto oferuje dostęp do innowacyjnego systemu kontroli stanu paliwa.

W tej firmie od zawsze stawia się na wysoki poziom obsługi klienta oraz na elastyczne podejście do jego potrzeb. Pracująca tutaj wykwalifikowana kadra zdaje sobie sprawę, że w przypadku hurtowni paliwa logistyka nie może nigdy zawieść i musi być doskonale zaplanowana. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu, zamówienia są realizowane w trybie już od 6h do 48h. To sprawia, że cieszymy się opinią solidnego, wiarygodnego i odpowiedzialnego partnera w biznesie. Zapraszamy do współpracy!

Polecenia i opinie

Dodaj opinię

Wygląda no to, że nie dodano jeszcze żadnej opinii.
Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.