Katalog firm dodaj firmę

Niepubliczne Przedszkole Smerfowa Kraina

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Niepubliczne Przedszkole Smerfowa Kraina

ul. Katowicka 147
41-500 Chorzów

Godziny otwarcia: 6:30 do 17:00

  • Poniedziałek: 6:30 do 17:00
  • Wtorek: 6:30 do 17:00
  • Środa: 6:30 do 17:00
  • Czwartek: 6:30 do 17:00
  • Piątek: 6:30 do 17:00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

tel.: +48 513 643 512Kliknij, aby powiększyć mapę

Opis

Witamy na stronie Niepublicznego Przedszkola "Smerfowa Kraina". 
Nasze przedszkole mieści się przy ul. Katowickiej 147 w Chorzowie.

 

OBECNIE TRWA REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2016/2017,
ZAPRASZAMY DO NASZEJ PLACÓWKI


Wierzymy iż nasza misja zapewnienia dzieciom domowej atmosfery, wspierania ich indywidualnego, kompletnego rozwoju oraz nauki języka obcego  będzie dla Państwa atrakcyjna. Pragniemy aby nasze przedszkole stało się dla Państwa pociech miejscem do spędzenia dzieciństwa w radości, życzliwości, otwartości, bez pośpiechu, bez presji na osiąganie i bez rywalizacji.  Czas dzieciństwa to przede wszystkim czas beztroski oraz swobody poznawania świata. Jest to bezcenny moment na przestrzeni całego życia. Właściwie wykorzystany może stanowić wspaniały fundament dorosłego życia.


Nasze przedszkole jest miejscem spotkań nie tylko dzieci, ale i całej rodziny. Wszyscy rodzice i inni goście to przede wszystkim nasi przyjaciele - bo bez przyjaźni nie ma zaufania, a bez zaufania wychowanie nie przynosi efektów. W naszym przedszkolu jest dużo radości i ciepła. Uczymy się miłości, przygotowujemy do życia w świecie wielokulturowym i wielojęzycznym.


Dbamy o wszechstronne wychowanie estetyczne, jesteśmy po to by wspierać, inspirować, pomagać. Stawiamy na indywidualne traktowanie każdego podopiecznego. Dzięki kameralnym, domowym warunkom jesteśmy w stanie poświęcić maluchom maksymalnie dużo uwagi. Żadna potrzeba nie zostanie zignorowana, żaden ważny sygnał nie zostanie pominięty. Szybko wychwycimy szczególne zdolności dziecka i pomożemy mu je rozwinąć.Konsekwentną pracą pokonamy trudności. Do niczego nie zmuszamy. Wiemy, że każdy jest inny, rozumiemy, co to znaczy mieć gorszy dzień. Uczymy dzieci rozmawiać, wyrażać swoje uczucia, szanować innych, uważnie słuchać. Nikogo nie wykluczamy i pilnujemy, by dzieci słabsze nie były odtrącane przez silniejsze. Do obydwu placówek przyjmujemy  dzieci z autyzmem jak i z zespołem Aspergera i pokrewnymi zaburzeniami.

 

Kadrę pedagogiczną w naszym Przedszkolu tworzą wykształceni i kreatywni nauczyciele, dbający o ciepłą i przyjazną atmosferę. Posiadają oni bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. W swojej pracy wykorzystują najnowsze koncepcje, metody i formy pracy, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.
Uwzględniają indywidualne podejście, zapewniając czas i uwagę dla każdego dziecka.

 


Posiadają uzdolnienia plastyczne, muzyczne i teatralne umożliwiające rozwijanie i kreowanie indywidualnych zainteresowań i talentów każdego dziecka. Nasi nauczyciele są profesjonalistami w zakresie edukacji przedszkolnej. Kadra przedszkola wychodzi z założenia że pracujemy z dzieckiem twórczo a nie odtwórczo, stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

 

 
Drodzy Rodzice!

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszym przedszkolem.

 

Zapraszamy wszystkie Dzieci od 2 lat
Zapewniamy opiekę logopedy, psychologa, oligofrenopedagoga, a także specjalisty ds. wczesnego wspomagania rozwoju.

 

Opłaty za przedszkole w roku szkolnym 2016/2017


Wpisowe - 200,00 zł płatne jednorazowo przy podpisywaniu umowy


Czesne za przedszkole - 350,00 zł / miesiąc (jest to opłata za pobyt dziecka w przedszkolu w godzinach 6:30 - 17:00, nie podlega zwrotowi w przypadku choroby lub urlopowania dziecka)


Wyżywienie - 12,00 zł/dzień (opłata za posiłki jest pomniejszana o stawkę dzienną w przypadku zgłoszonej nieobecności)

 

Zapewniamy:
• język angielski
• zajęcia rytmiczno-muzyczne
• zajęcia techniczne
• zajęcia plastyczne
• opieka psychologa, logopedy
• metodyka wychowania przedszkolnego
• zajęcia ze stomatologiem
• gimnastyka ogólnorozwojowa
• akademia dobrych manier
• atrakcje według harmonogramu: teatrzyki, koncerty muzyki poważnej, imprezy i uroczystości okolicznościowe, spotkania z ciekawymi ludźmi

 

Na wszystkie przedmioty znajdujące się na terenie placówki posiadamy atesty oraz certyfikaty.

 

Przykładamy bardzo dużą wagę do jakości produktów oraz jesteśmy “z przekonania“ przeciwnikami konserwantów oraz dodatków chemicznych, polepszaczy smaku, aromatów, wszystkiego sztucznego, co niepotrzebne w naszej codziennej diecie.
Nasze posiłki oparte są głównie na naturalnych, nieprzetworzonych przemysłowo produktach, jadłospis jest komponowany zgodnie z porami roku bazując na warzywach i owocach sezonowych. Przedszkole zapewnia pełne wyżywienie: śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek oraz napoje.


 

Zajęcia prowadzimy w godzinach godz. 6:30 do 17:00.

Placówka posiada odbiór Sanepidu oraz Straży Pożarnej w/g wymagań ustawowych. Budynek wyposażony jest w monitoring.
Kadra jest profesjonalnie przygotowana do pracy z dziećmi, a merytoryczny nadzór nad Przedszkolem sprawuje Śląskie Kuratorium Oświaty w Katowicach.

 

Nauka i wiedza poprzez przygodę, śmiech i zabawę :)

 

Dokumenty niezbędne do zapisania Dziecka do przedszkola:


2016-2017 Ankieta informacyjna o Dziecku

2016-2017 Upoważnienie do odbioru Dziecka z przedszkola

2016-1017 Karta zgłoszenia Dziecka do przedszkola

 

 

ZAPRASZAMY!

 

Słowa kluczowe: Niepubliczne Przedszkole Smerfowa Kraina, niepubliczne przedszkole smerfowa kraina , przedszkole chorzów , integracyjne przedszkole chorzów , wolne miejsca w przedszkolu chorzów , rekrutacja do przedszkola chorzów , przedszkola, przedszkola

Statystyki: 5648 wyświetleń.

Formularz zapytania

- prześlij kopię formularza na mój adres e-mail

Polecenia i opinie

Poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma Niepubliczne Przedszkole Smerfowa Kraina jest godna polecenia, napisz opinię i zarekomenduj ją innym.

* - pola obowiązkowe

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Napisali o nas

W portalu nie opublikowano żadnej informacji dot. firmy.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.