Wiadomości z Chorzowa

Będzie ciepło i słonecznie? Prognoza Damiana Dąbrowskiego na weekend i Wszystkich Świętych

  • Dodano: 2022-10-28 13:00

Damian Dąbrowski, znany śląski meteorolog ze Świętochłowic, opublikował prognozę pogody na najbliższy weekend i wstępną zapowiedź na dzień Wszystkich Świętych w województwie śląskim. Sprawdźcie, co czeka nas w nadchodzących dniach!

Ostatni weekend października zapowiada się pogodnie

Za oknem piękne słońce i temperatura w okolicach 17 stopni. Jak na tę porę roku jest naprawdę pogodnie i ciepło. Czy coś się zmieni? Może zima przyjdzie do nas wcześniej w tym roku? Znany śląski meteorolog, Damian Dąbrowski, na swojej stronie internetowej PogodaDlaSlaska.pl zapowiedział prognozę pogody na kilka najbliższych dni.

Dziś (piątek 28 października) nie musimy obawiać się nagłej zmiany pogody. Według zapowiedzi Damiana Dąbrowskiego temperatura będzie utrzymywać się w okolicy 16-19 stopni i nie będzie padać. Najbliższa noc też ma być dość ciepła i bez opadów. Temperatura minimalna w nocy będzie w okolicach 8-11 stopni.

Jutro (sobota 29 października) będzie nieco więcej chmur, ale mają występować przejaśnienia. Na ogół bez opadów. Termometry pokażą maksymalnie 16-18 stopni. Noc z soboty na niedzielę będzie pochmurna. Lokalnie może popadać. Temperatura spadnie do 9-12 stopni.

W niedzielę 30 października czeka nas zachmurzenie umiarkowane i małe. Nie będzie padać. Zapowiada się bardzo ciepła niedziela. Temperatura może wzrosnąć nawet do 17-20 stopni

Prognoza pogody na Wszystkich Świętych

Damian Dąbrowski wstępnie zapowiedział też, jaka pogoda będzie we wtorek 1 listopada, czyli w dniu Wszystkich Świętych. Utrzyma się wysoka temperatura, czy może będziemy odwiedzać cmentarze z parasolami i w grubych kurtkach?

Pierwsze zapowiedzi wskazują na to, że w dniu Wszystkich Świętych będzie dość ciepło i pogodnie.

– Wstępnie 1 listopada nie przewiduję opadów, a temperatura maksymalna będzie dość wysoka i dojdzie do ok. 15/19°C –  zapowiada Damian Dąbrowski w prognozie pogody na swojej stronie internetowej Pogoda dla Śląska. – Do tego czasu pozostało jednak jeszcze 5 dni i zdecydowanie pewniejsza prognoza ukaże się w kolejnych dniach – dodaje

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również