Wiadomości z Chorzowa

Bezpłatny kurs samoobrony w Chorzowie

  • Dodano: 2019-04-02 08:00, aktualizacja: 2019-04-02 08:16

Wszystkie  Panie,  które złożyły wymagane dokumenty na kurs Samoobrony dla Kobiet  zostały zakwalifikowane do uczestnictwa w powyższym kursie. 

Pierwsze zajęcia rozpoczynają się  03.04.2019r. o godz. 18.00.

Zapraszamy!

Mówią "słaba płeć", ale to przecież nieprawda

W każdej kobiecie drzemie siła, również ta fizyczna, trzeba tylko wiedzieć jak ją wykorzystać w sytuacji zagrożenia. Tego właśnie nauczą się uczestniczki bezpłatnego kursu samoobrony w Chorzowie. Dzięki niemu kobiety dowiedzą się jak odeprzeć atak i poprawić sprawność fizyczną. Urząd Miasta już po  raz 13. organizuje zajęcia w ramach programu „Samoobrona kobiet”. Chorzowianki zdobędą wiedzę z zakresu wiktymologii i prewencji kryminalnej, wezmą także udział w ćwiczeniach z wybranych elementów samoobrony i pierwszej pomocy. Kurs rozpocznie się 3 kwietnia i potrwa do  31 maja. Zajęcia będą odbywać się w każdą środę i piątek w godzinach od 18.00 do 19.30 w sali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie przy ulicy Odległej 5. 

Zgłoszenia należy przesłać najpóźniej do dnia 29 marca br. drogą elektroniczną na adres: e-mail:zk@chorzow.eu po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

Regulamin znajduje się tutaj

Uwaga! Liczy się kolejność zgłoszeń

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Mmm

    Szkoda ze piszecie o tym teraz w kwietniu!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.