Wiadomości z Chorzowa

Charytatywna zbiórka na rzecz 4-latki z Chorzowa. Jak wesprzeć zbiórkę?

  • Dodano: 2022-09-26 13:45

4-letnia Paulinka z Chorzowa potrzebuje pomocy. Dziewczynka od urodzenia cierpi na zespół wad mnogich. Do codziennego funkcjonowania potrzebuje specjalistycznego sprzętu medycznego i leków. Niestety koszt leczenia i rehabilitacji przewyższa możliwości finansowe rodziców dziewczynki.

Paulinka wymaga całodobowej opieki

Kilkuletnia chorzowianka jest dzieckiem leżącym i wymaga całodobowej opieki. Paulinka urodziła się z zespołem wad mnogich - hipoplazją przedniej części ciała modzelowatego i sierpa mózgu, zwężeniem przewodów nosowych, hipoplazją zatok szczękowych, wrodzonymi wadami rozwojowymi, cechami dysmorfii i innymi zaburzeniami napięcia mięśniowego. Z czasem doszły kolejne rozpoznania i podejrzenia. Dziewczynka wymaga ciągłej rehabilitacji oraz przyjmowania doraźnych leków. 

- Stary sprzęt już długo nam nie posłuży, a bez niego Paulina się po prostu udusi. Dodatkowo potrzebny jest wózek, który częściowo jest refundowany, a dopłata i tak wynosić będzie około 10 tysięcy złotych... Potrzeb mamy mnóstwo, lista z każdym miesiącem się zwiększa. Pilnie potrzebujemy pomocy, żeby utrzymać naszą córkę w zdrowiu... Aby pomóc jej żyć! - przekazują rodzice dziewczynki.

Jak można pomóc?

Na rzecz 4-letniej Paulinki założono internetową zbiórkę, która niestety utknęła w martwym punkcie, a kwota na leczenie musi zostać uzbierana do 5 listopada br. Na ten moment uzbierano niecałe 10% potrzebnej kwoty.

Zbiórkę można wesprzeć TUTAJ.

Można również pomóc wysyłając SMS na numer 75365 o treści 0215244 (koszt 6,15 zł brutto w tym VAT).

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również