Wiadomości z Chorzowa

Chorzów: 9-latka potrącona przez samochód na oznakowanym przejściu dla pieszych

  • Dodano: 2022-04-21 12:30

Chorzowscy śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 19 kwietnia na ulicy Kościuszki 52. Jadący samochodem 61-letni mężczyzna potrącił na pasach 9-letnią dziewczynkę. Nieletnia poszkodowana z urazem prawej nogi trafiła do szpitala.

Potrącenie na oznakowanym przejściu dla pieszych

Do zdarzenia doszło 19 kwietnia ok. godziny 17.00 na ulicy Kościuszki 52 w Chorzowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów drogówki wynika, że kierujący skodą, 61-letni mężczyzna  potrącił 9-letnią dziewczynkę, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. W skutku tego zdarzenia, nieletnia dziewczynka ze złamaną prawą nogą trafiła do szpitala. Teraz dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśniają śledczy z chorzowskiej komendy.

Policja apeluję o rozwagę

- Po raz kolejny apelujemy o rozsądek i rozwagę za kierownicą. Kierowcy muszą pamiętać o tym, że wyjeżdżając na drogi, ponoszą odpowiedzialność zarówno za siebie, ale jak i innych uczestników ruchu drogowego. Chwila nieuwagi, roztargnienia, nadmierna prędkość czy lekceważenie przepisów ruchu drogowego mogą zakończyć się tragicznie. Również piesi muszą pamiętać o tym, że na drodze są uczestnikami ruchu drogowego i niejednokrotnie sami mają ogromny wpływ na własne bezpieczeństwo - apelują policjanci.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Ernest

    Oczywiście winni są bogaci mieszkańcy miasta. Których oczywiście reprezentuje Prezydent Miasta. Bydło pijane jeżdżące w samochodach to tylko przykrywka dla bogatych mieszkańcowi miasta i oczywiście prezydenta miasta. Wszak z bydłem i hołotą można góry podnosić i wieloletnie plany snuć.

  • Gorączka Mózgu

    A Ty odnosisz się do treści artykułu, czy do swoich paranoi? Bo w sumie to nie wiadomo o co Ci chodzi, choć Ty pewnie wiesz doskonale.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również