Wiadomości z Chorzowa

Chorzów: Poszukiwany wpadł przez brak maseczki

  • Dodano: 2020-12-16 10:30

Policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który robiąc zakupy nie miał maseczki. W trakcie czynności okazało się, że 39-latek posiada przy sobie narkotyki. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach okazało się również, że jest on poszukiwany.

Od kilku miesięcy w naszym kraju mamy obowiązek zakrywania ust i nosa. Dlatego policjanci patrolujący ulice zwracają szczególną uwagę na to, czy mieszkańcy naszego powiatu przestrzegają obostrzeń wydanych przez Ministerstwo Zdrowia.

W ubiegły piątek, 11 grudnia br., policjanci z komisariatu I w Chorzowie w trakcie kontroli jednej z placówek handlowych zauważyli mężczyznę, który nie miał zasłoniętych ust i nosa. Funkcjonariusze wylegitymowali chorzowianina. Podczas rozmowy 39-latek zachowywał się nerwowo, był pobudzony. To wzbudziło czujność policjantów. Po kontroli osobistej okazało się, że mężczyzna miał przy sobie amfetaminę. Okazało się jednak, że to nie jedyne przewinienie mieszkańca miasta. Po sprawdzeniu go w policyjnych systemach okazało się, że jest on poszukiwany. Mężczyzna bezpośrednio z zakupów trafił do policyjnego aresztu.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Bardzo dobrze za frajerstwo trzeba płacić

  • Miły

    Jaki życzliwy człowiek :)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.