Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Chorzów stanie przez koncert na Śląskim? Sprawdź zmianę organizacji ruchu w niedzielę!

  • Dodano: 2019-06-06 10:00

W niedzielę, 9 czerwca na Stadionie Śląskim odbędzie się koncert Miuosh, Jimek, Smolik, NOSPR – Scenozstąpienie. MZUiM Chorzów zaplanował objazdy i czasową zmianę organizacji ruchu wokół obiektu.

Jak informowaliśmy wcześniej, w najbliższą niedzielę na Stadionie Śląskim będzie miało miejsce wielkie muzyczne święto. 9 czerwca odbędzie się jeden z największych biletowanych koncertów polskich artystów w historii. Miuoshowi, Jimkowi, Smolikowi oraz Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia towarzyszyć będą Katarzyna Nosowska, Piotr Rogucki, Paluch, Kev Fox, Katarzyna Golomska, Natalia Grosiak, Katarzyna Kurzawska, Abradab oraz Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.

Wiemy, że Zarząd Transportu Metropolitalnego zdecydował o wprowadzeniu dodatkowej komunikacji na czas trwania imprezy. Koncert oznacza także utrudnienia w ruchu w okolicy Stadionu Śląskiego i kilku dalszych ulicach. MZUiM Chorzów zdecydował o czasowej zmianie organizacji ruchu kołowego w mieście.

Koncert Scenozstąpienie na Stadionie Śląskim – zmiana organizacji ruchu

W niedzielę po południu obowiązywać będzie następująca zmiana organizacji ruchu na ulicach Chorzowa:

  • w ciągu ulicy Parkowej, na odcinku od ronda przy C.H. Carrefour do skrzyżowania z ulicą Kościuszki, wprowadzony zostanie jednokierunkowy ruch pojazdów (od godz. 16),
  • ograniczona zostanie możliwość skrętu w lewo z ciągu ulicy Katowickiej (z kierunku centrum miasta) w kierunku ulicy Parkowej (od godz. 16),
  • zamknięte dla ruchu pojazdów zostanie połączenie między al. Wojska Polskiego w Chorzowie i ul. Ułańską w Katowicach (od godz. 16).

Przywrócenie stałej organizacji ruchu planowane jest po zakończeniu imprezy.

Ważna wiadomość dla kierowców!

Planowana zmiana organizacji ruchu zostanie wprowadzona na mapach bezpłatnej nawigacji Waze w ramach współpracy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów z firmą Google.

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Mateusz

    Unikajcie przebywania w okolicy Stadionu Slaskiego. Jest tam wyzsza niz Stadiod wieza z nadajnikami telefonii i czort wie czym jeszcze. Okoliczni mieszkancy przerazeni plaga smierci w wyniku nowotworow w UM Chorzow uzyskali informacje, ze w obrebie 70m wieza emituje promieniowanie wyzsze niz polska norma okresla jako maksymalne. Info podal naczelnik wydzialu budownictwa w Chorzowie. Ten sam,ktory wydal zgode na jej budowe. Przebywanie w tamtym rejonie jest wiec niebezpieczne dla zdrowia i zycia.

  • Świr

    A co z pozostalymi nadajnikami ktore sa na wielu blokach w mieście? Chcą nas ugotować.....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.