Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Chorzów szyty na miarę - zobacz program pełen ciekawych propozycji dla każdego!

  • Dodano: 2019-01-18 08:15, aktualizacja: 2019-01-18 08:30

Warsztaty z kosmetyczką, treningi brazylijskiego jiu-jitsu czy spotkanie ze stylistką - o takie aktywności prosiły chorzowskie kobiety.

Wtedy do głosu doszli mężczyźni: „Chcemy też coś dla siebie. W końcu Chorzów jest mężczyzną!” i rozgorzała dyskusja. Tak powstał projekt „Chorzów szyty na miarę”

To program pełen ciekawych propozycji dla obu płci

Po warsztatach dla dzieci i seniorów czas na aktywizację osób w sile wieku: pracujących i rodziców.

To może wydawać się zaskakujące, ale to właśnie ta grupa zdiagnozowana została jako najmniej aktywni uczestnicy kultury. W szczególności dotyczy to mężczyzn – zauważa Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta miasta ds. promocji i aktywizacji społecznej.

Dlatego panowie dostaną 100% męską ofertę. Będą zwiedzać nietypowe salony samochodowe, poznawać nowinki motoryzacyjne, rozmawiać o stylizacji brody i włosów, a także oglądać prawdziwie męskie filmy.

W realizację programu, trwającego niemal cały rok, włączył się cały kalejdoskop instytucji i firm. Wszystko po to, aby znaleźć odpowiedź na to, czy Chorzów jest kobietą czy raczej mężczyzną.

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Wanda Sułkowska

    Chorzów nie jest ani kobietą, ani mężczyzną. Chorzów średniej wielkości miastem. Bab jest więcej, a w przedziale wiekowym 60 - 90 chłopów jest niewielu. Mnie martwi problem osób 90 plus. W Chorzowie jest ich ok. sześciuset. Bardzo proszę o komentarz w tej sprawie.

  • Joo

    Mam dwie babcie i dziadka w wieku ponad 90 lat. Czuja sie bardzo dobrze, porafia o siebie zadbac, ciesza sie zyciem :) Nie chca slyszec o zadnej pomocy.

  • Wanda Sułkowska

    To są rzadkie przypadki. W większości ludzie ci są zdani na doraźną pomoc MOPS i okazjonalną pieczę sąsiedzką. Popraw pisownię. Warto.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.