Wiadomości z Chorzowa

Chorzowscy policjanci zatrzymali 21-latkę, która w mieszkaniu miała narkotyki

  • Dodano: 2020-06-09 07:00, aktualizacja: 2020-06-09 07:10

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Chorzowie zatrzymali 21-latkę, która w swoim mieszkaniu posiadała narkotyki.

Kobieta usłyszała już zarzuty i teraz o jej dalszym losie zdecyduje sąd. Za to przestępstwo grozi jej do 3 lat więzienia.

Z informacji operacyjnychych z chorzowskiej komendy wynikało, że 21-latka w swoim mieszkaniu może posiadać narkotyki. Kobieta, zaskoczona wizytą kryminalnych oświadczyła, że nic nie wie na temat jakichkolwiek narkotyków, a już na pewno nie ma ich w jego mieszkaniu. Przeszukanie szybko jednak pokazało, że to mundurowi się nie mylili. Stróże prawa znaleźli prawie 1000 działek dilerskich amfetaminy, i ponad 100 g marihuany. Ich właścicielka została zatrzymana, tłumaczyła się, że to wszystko na jej potrzeby. Kobieta usłyszała już zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi jej kara do 3 lat więzienia. Decyzją prokuratury została ona objęta policyjnym dozorem.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Korki strzeliły!

    ....to samo stwierdziła słowo w słowo co wg źródła stwierdził zatrzymany 37 latek?! ;) Żenada!!! Macie jeden szablon do takich niusów? .. serio jak jakieś gimbusy piszecie!!!

  • Jak żyć

    A mnie nie dziwi że ludzie chcą szybko i łatwo zdobyć pieniądze. Uczciwie pracujący człowiek w tym kraju ma tylko wieczne długi, stresa i choroby!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.