Wiadomości z Chorzowa

Chorzowskie Centrum Kultury zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Przewodnik opowiada"

  • Dodano: 2020-09-01 11:00, aktualizacja: 2020-09-01 12:43

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Miasta Chorzów oraz Chorzowskie Centrum Kultury zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu PRZEWODNIK OPOWIADA.

Wietnam to niezwykły kraj w południowo-wschodniej Azji z pyszną kuchnią i bardzo sympatycznymi mieszkańcami. Najbardziej znanym miejscem jest oczywiście zatoka Ha Long. Nazwa w tłumaczeniu na polski oznacza "Zatokę Spadających Smoków" i kryje się za tą nazwą pewna legenda, która zostanie wyjaśniona na spotkaniu. Legendy to bardzo ważny element życia Azjatów. Sama zatoka ma wiele oblicz. Jest niezwykła. Nie tylko dlatego, że na niewielkiej powierzchni znajduje się około 2000 wapiennych wysepek, ale dla swojej wyjątkowej fauny i flory, dla ludzi, dla kuchni, dla uśmiechu...

Są takie miejsca do których przyjeżdżamy i czujemy się jak u siebie. Na spotkaniu odbędzie się rozmowa na temat języka, skuterów i ruchu w Wietnamie, miejsc, cen, transportu i przemieszczania się po kraju. Obalone zostaną pewne mity. Uczestnicy otrzymają przepis na sajgonki i wskazówki jak je zrobić w swoim domu. Przeniesiemy się do Wietnamu nie wyjeżdżając z Polski. Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Miasta Chorzów oraz Chorzowskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają!

Wstęp: ChCkarta ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Więcej informacji i rezerwacja miejsc: damian@chck.pl tel. 32 349 78 71/63


Źródło: ChCK

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.