Wiadomości z Chorzowa

Cześć Pies! już 27 sierpnia w CIM. To promocja świadomej adopcji, ale nie tylko

  • Dodano: 2022-08-21 12:45

To już nie tylko międzypokoleniowa, ale międzygatunkowa integracja! W sobotę 27 sierpnia w Centrum Integracji Międzypokoleniowej odbędzie się wydarzenie Cześć Pies! To promocja świadomej adopcji zwierząt, ale nie tylko.

Już 27 sierpnia od 11.00 do 16.00 specjalne wydarzenie dla wszystkich sympatyków czworonogów. UM Chorzów, Centrum Integracji Międzypokoleniowej i chorzowskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt organizują imprezę pod hasłem Cześć Pies!

Na Cześć Pies! będzie sporo o świadomej adopcji, będą konsultacje z behawiorystami i weterynarzami, nie zabraknie też pokazów. Zaprosimy profesjonalnego fotografa, żeby zrobił Wam zdjęcia z Waszymi milusińskimi – zapowiadają organizatorzy.

Na gości będą czekać również atrakcje dla dzieci, a chorzowskie schronisko będzie organizować specjalne zbiórki. Chętni będą mogli także skorzystać ze strefy z gadżetami dla czworonogów.

Specjalna impreza Cześć Pies! w najbliższą w sobotę w CIM

Pojawią się też pieski szukające nowych domów, dla których wybudujemy specjalny wybieg, by mogły się należycie zaprezentować. Jeśli od dawna zastanawiacie się nad włączeniem do swojej rodziny zwierzaka, a któryś czworonóg podczas psiego catwalku skradnie Wasze serce (na co bardzo liczymy!), proces adopcyjny będzie można rozpocząć w trakcie wydarzenia – zapowiadają władze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie.

Co ważne, w trakcie imprezy profesjonaliści zaprezentują pokaz pierwszej pomocy dla psów. Wypadki chodzą nie tylko po ludziach - psom i kotom przydarzają się, niestety, równie często. Większość z nas nie wie, co wtedy robić i jak reagować. W jaki sposób zabezpieczyć pupila? Co powinno znaleźć się w apteczce pierwszej pomocy dla psa? Eksperci postarają się udzielić odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Joanna ZegarlickaJoanna Zegarlicka
Źródło: CIM Chorzów/Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również