Wiadomości z Chorzowa

Do Urzędu Miasta Chorzów tylko po wcześniejszym umówieniu wizyty

 • Dodano: 2020-03-13 12:00

Od poniedziałku, 16 marca, w Urzędzie Miasta Chorzów mieszkańcy będą obsługiwani tylko po wcześniejszym umówieniu wizyty przez telefon.

Na razie nie zapadła decyzja o zamknięciu chorzowskiego Urzędu Miasta, ale od najbliższego poniedziałku wprowadzone zostaną ograniczenia w funkcjonowaniu magistratu.

- W trosce o bezpieczeństwo i dla zapewnienia ciągłości funkcjonowania Urzędu Miasta, od poniedziałku mieszkańcy będą obsługiwani tylko i wyłączenie po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty – informuje Katarzyna Hohuł, z Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Chorzów.

W Urzędzie Miasta Chorzów osoby nieumówione nie będą obsługiwane

Termin i godzina spotkania w urzędzie zostaną ustalone podczas rozmowy z pracownikiem magistratu, nadany zostanie także numer klienta. Osoby nieumówione nie będą obsługiwane. 

Lista numerów telefonów do wydziałów bądź referatów zostanie udostępniona na miejskie stronie internetowej, portalach społecznościowych i tablicach informacyjnych miasta. 

Zobacz także

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Kol

  Banda bryloka nieroby i lenie śmierdzące!

 • Zoja

  No właśnie. Mnie też ciekawi czy pracownicy urzędu są ostrożni po pracy. Poza tym widziałam że wszędzie obsługują ludzi siedząc za szybą. To w czym problem. Nawet w aptece nie mają takiej ochrony, o lekarzu rodzinnym już nie wspomnę

 • Pyjter

  Kule panikujecie matoły strasznie hehe.

 • Cud

  Ciekawe czy po pracy też są tacy ostrożni

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.