Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Dzieci zaprojektują oficjalną kartkę wielkanocną Chorzowa

  • Dodano: 2018-03-08 08:15, aktualizacja: 2018-03-07 15:40

Serdecznie zapraszamy wszystkie zdolne dzieciaki do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na projekt kartki wielkanocnej. Od 15 lutego uczniowie szkół podstawowych klas od I do III mogą składać w swoich placówkach propozycje na kartkę z życzeniami.

Do finału zakwalifikuje się 10 prac. Jury przyzna jedną nagrodę główną oraz dziewięć wyróżnień. Co najważniejsze - najładniejsza praca posłuży do stworzenia oficjalnej kartki świątecznej Chorzowa, która z okazji tegorocznych Świąt Wielkanocnych zostanie wysłana między innymi do przedsiębiorców, dziennikarzy, komendantów Policji i Straży Pożarnej czy dyrektorów szkół, Poza ogromną satysfakcją i umieszczeniem imienia oraz nazwiska małego artysty na kartce, na autora zwycięskiego projektu czekają nagrody rzeczowe. Ponadto szkoła, której uczniem będzie laureat pierwszej nagrody otrzyma 70 kartek świątecznych oraz zestaw książek do szkolnej biblioteki.

Szkoły mogą zgłaszać prace swoich uczniów do 8 marca w Wydziale Promocji i Komunikacji Społecznej w Urzędzie Miasta Chorzów (pokój 220 na II piętrze).