Wiadomości z Chorzowa

Dziś rusza 7. edycja akcji „Superpływak”! Na czym polega?

  • Dodano: 2022-02-01 07:00, aktualizacja: 2022-02-01 07:16

Od 1 lutego na chorzowskich basenach rusza akcja „Superpływak”. Miłośnicy pływania będą mogli zgłaszać u ratowników każdorazowo przepłynięty dystans, aby pod koniec roku powalczyć o tytuł Złotego, Srebrnego lub Brązowego Superpływaka!

Motywacja do pływania

Chorzowski MORiS serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w 7. edycji akcji „Superpływak”. Udział jest całkowicie bezpłatny. Na czym polega zabawa? Pływacy (zarówno amatorzy, jak i ci bardziej doświadczeni) uczęszczający na basen przy pl. Powstańców 1 lub ul. Granicznej 92, po każdym odbytym treningu mogą zgłaszać przepłynięty dystans (w metrach) do ratowników. W grudniu odległości zostaną podsumowane, a do tych najbardziej wytrwałych trafią tytuły Złotego, Srebrnego oraz Brązowego Superpływaka. 7. edycja akcji potrwa do 30 listopada. 

Aby dołączyć do grona Superpływaków, należy przepłynąć odpowiednio:

  • 150 km – tytuł „Złotego SuperPływaka”,
  • 100 km – tytuł „Srebrnego Superpływaka”,
  • 50 km – tytuł „Brązowego Superpływaka”.

Jak wziąć udział?

Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy wypełnić stosowne oświadczenie na wybranym basenie i oddać je ratownikom. Osoby niepełnoletnie muszą oddać dokument podpisany przez ich opiekuna prawnego. Później po każdym treningu zgłaszamy przepłynięty dystans, aby pod koniec roku cieszyć się upominkami oraz tytułem Superpływaka!

Wzory niezbędnych dokumentów oraz regulamin wydarzenia dostępne są na stronie internetowej MORiS-u.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również