Wiadomości z Chorzowa

Kamil Nowak i Dorota Zawadzka gośćmi Akademii Dobrego Rodzica w Chorzowie

  • Dodano: 2019-12-10 08:15, aktualizacja: 2019-12-10 08:11

Akademia Dobrego Rodzica to cykl bezpłatnych warsztatów i wykładów, skierowanych do wszystkich, którzy chcą podnosić swoje kompetencje wychowawcze i wspierać prawidłowy rozwój dzieci.

W ramach tej inicjatywy w grudniu zorganizowane zostaną spotkania autorskie z Kamilem Nowakiem i Dorotą Zawadzką.

Kamil Nowak jest twórcą niezwykle popularnego bloga parentingowego Blog Ojciec, na którym od lat dzieli się swoimi przemyśleniami na temat ojcostwa i wychowywania dzieci.

Jest również autorem książki „Idealny rodzic nie istnieje” - poradnika opartego o osobiste doświadczenia rodzicielskie. Dorota Zawadzka znana między innymi z prowadzenia programów „Superniania”, „I Ty możesz mieć Superdziecko” czy „Świat według dziecka” w TVN i TVN Style, jest psycholog rozwojową oraz autorką książek poświęconych wychowywaniu dzieci.

Oboje już niebawem pojawią się w Chorzowie, by w ramach Akademii Dobrego Rodzica poprowadzić prelekcje poświęcone swoim perspektywom pedagogicznym. Spotkanie z Kamilem Nowakiem, którego temat brzmi „Idealny rodzic nie istnieje – nie da się uchronić dziecka przed wszystkim” zaplanowano na wtorek, 10 grudnia, w Miejskim Domu Kultury „Batory” przy ul. St. Batorego 6. Początek o godzinie 18.00.

Temat spotkania z Dorotą Zawadzką, które odbędzie się w środę, 18 grudnia, o godzinie 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Lompy 13, brzmi „Zapracowani rodzice – zarządzanie czasem w życiu rodzinnym”.

Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny.

Kamil Nowak i Dorota Zawadzka gośćmi Akademii Dobrego Rodzica w Chorzowie

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.