Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Kobiety w Chorzowie uczą się samoobrony. Rusza program "Samoobrona kobiet"

  • Dodano: 2019-03-27 08:00, aktualizacja: 2019-03-27 08:04

Urząd Miasta Chorzów, Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta Chorzów zaprasza do wzięcia udziału w XIII edycji programu ”SAMOOBRONA KOBIET”.

Celem programu jest poprawa bezpieczeństwa

Celem programu jest włączenie mieszkańców miasta do działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa poprzez zapoznanie kobiet uczestniczących w kursie z podstawowymi informacjami z zakresu wiktymologii i prewencji kryminalnej, ćwiczenie wybranych elementów samoobrony - kształtowanie właściwych postaw i zachowań w sytuacjach zagrożenia, minimalizacja strachu w stanach zagrożenia, odpieraniem ataku oraz podniesienie ogólnej sprawności fizycznej oraz zapoznanie z umiejętnością udzielenia pierwszej pomocy.

Zajęcia kursu samoobrony kobiet będą odbywać się w sali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie przy ulicy Odległej 5. Program rozpocznie się 03.04.2019r.  a zakończy 31.05.2019r. Zajęcia odbywać się będą w środy i w piątki w godzinach 18.00 - 19.30.

Zgłoszenia należy przesłać najpóźniej do dnia 25 marca br. drogą elektroniczną na adres: e-mail: zk@chorzow.eu po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

Regulamin znajduje się tutaj

Uwaga! Liczy się kolejność zgłoszeń!

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Paola

    karta zgłoszenia zle sie wyswietla, problem z pobieraniem - co zrobic? Prosze o udost. w pdf :)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.