Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Kolejni poszukiwani listami gończymi w rękach policjantów

  • Dodano: 2019-04-08 08:30, aktualizacja: 2019-04-08 08:40

Chorzowscy policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości wspólnie z kryminalnymi zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi.

Pierwszy z mężczyzn został zatrzymany na terenie Bytomia, drugi ukrywał się w Rybniku Dzięki determinacji chorzowskich poszukiwaczy obydwaj mężczyźni przebywają już w zakładach karnych.

Dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi zatrzymanych

Chorzowscy kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, tym razem zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukrywali przed wymiarem sprawiedliwości. 48-latka, który nie stawił się w więzieniu w związku z wyrokiem za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu, namierzyli w Rybniku, natomiast 24-latek został zatrzymany w Bytomiu. Obecnie mężczyźni przebywają już w zakładach karnych, gdzie starszy z nich spędzi najbliższe 18 miesięcy a młodszy ponad rok

Wielu z poszukiwanych listami gończymi i nakazami doprowadzeń często zmienia swoje miejsca zamieszkania. Ukrywa się  u swoich znajomych lub rodziny, czy też udaje bezdomnych. Powody są różne np. kara więzienia, czy niezapłacona grzywna. Jednakże mimo takich zabiegów i tak, jak widać, nie udaje im się uniknąć konsekwencji.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.