Wiadomości z Chorzowa

Kundelkowe spacerki już w najbliższy weekend!

  • Dodano: 2024-04-25 13:45

Przyjdź do schroniska i zabierz psiaka na spacer! Podopieczni Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie nie mogą się doczekać nadchodzącego weekendu.

Kundelkowe spacerki wracają!

W najbliższy weekend, 27 i 28 kwietnia Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt zaprasza wszystkich miłośników czworonogów na kundelkowe spacerki. Spacerki będą odbywały się w godzinach od 10:00 do 14:00 – pieski będą wydawane do godziny 13:00. W spacerkach mogą brać udział całe rodziny. Ważne jest, aby osoby dorosłe miały przy sobie dowody osobiste. Pracownicy schroniska przypominają, aby pod żadnym pozorem nie wędrować po terenie obiektu i nie wkładać rąk do kojców. Dodają, że zabronione jest przekazywanie smyczy z psiakiem dzieciom, z uwagi na fakt, że schroniskowi podopieczni często są po różnych przejściach. Za wszelkie ugryzienia, podrapania, alergie czy zniszczenia ubioru będzie odpowiadała osoba pełnoletnia.

W przypadku opadów deszczu spacerki niestety zostaną odwołane. 

Jak wspierać schronisko?

Jeżeli nie możesz pojawić się na Kundelkowym Spacerku, nic straconego – możesz wesprzeć schronisko na kilka innych sposobów. Placówka cały czas przyjmuje dary w postaci dobrej jakości karmy, legowisk, koców i zabawek dla psów i kotów. Osoby chcące pomóc mogą także wpłacić darowiznę o dowolnej wysokości na konto schroniska. Oczywiście najlepszym sposobem na pomoc placówce jest zaadoptowanie zwierzaka i podarowanie mu kochającego domu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również