Wiadomości z Chorzowa

Lista gabinetów stomatologicznych otwartych w Chorzowie!

 • Dodano: 2020-04-02 13:15

Wizyty u dentysty w czasie pandemii. Jak funkcjonują gabinety stomatologiczne w Chorzowie? Co mają zrobić pacjenci, którzy potrzebują nagłej pomocy? Na stronie NFZ został opublikowany wykaz czynnych gabinetów stomatologicznych.

Z powodu koronawirusa większość gabinetów stomatologicznych nie tylko znacznie ograniczyła swoją działalność, ale nawet zawiesiła. Nie jest to problemem, gdy planowaliśmy rutynową wizytę. Jednak co z pacjentami, którzy zmagają się z ogromnymi bólami zębów i nie mogą przełożyć swojej wizyty na inny termin?

Śląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Katowicach udostępnił listę 135 gabinetów stomatologicznych, które realizują obecnie świadczenia w naszym województwie. Warto wiedzieć gdzie jechać w razie potrzeby.

W naszym mieście pięć placówek działa obecnie w ramach NFZ. Są to:

 • Aleksandra Sommerlik-Biernat - ul. Narutowicza - tel. (32) 736 20 97
   
 • Andrzej Karmański Praktyka Stomatologiczna - ul. Świdra 12 - tel. 503 779 505
   
 • Halina Korniluk, Konrad Korniluk - Zakład Opieki Zdrowotnej "KORN-MED" S.C. - ul. 11 Listopada - tel. (32) 249 63 96
   
 • Indywidualna Praktyka Dentystyczna Krzysztof Morgała - ul. Dąbrowskiego - tel. 792 416 016
   
 • Aleksandra Ullmann - ul. Św. Pawła 11 - (32) 736 65 51

Całą listę 135 gabinetów stomatologicznych, które realizują obecnie świadczenia w naszym województwie znajdziecie TUTAJ.

Karolina BauszekKarolina Bauszek
Źródło: Śląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

 • Hilda

  To kaj jo mom iść wymiynić gybiz bo mi sie rozklekotoł.

 • Afa

  Lista jest nieaktualna- na wszystkie wymienione gabinety tylko ten na Pawła i Narutowicza odpowiedział, reszta echo, a i tak przyjmowane są tylko nagłe oraz bardzo wyjątkowe sytuację jak wyjęcie szwów czy wyrwanie zęba. Reszta przypadków, radź sobie sam, albo szukaj prywatnych gabinetów w miastach ościennych.Pozdrawiam

 • Ewelajna

  Ci na 11listopada przysyłali takiego smsa:ZAWIADOMIENIE! W związku z rozporządzeniem NFZ z dnia 15.03.2020 jesteśmy zmuszeni do odwołania wszystkich planowych wizyty do odwołania. Gabinet stomatologiczny to miejsce, gdzie wirus może utrzymywać się w powietrzu do kilku godzin. Do powietrza dostaje się bardzo łatwo z powodu aerozolu wodno - powietrznego mieszającego się ze śliną podczas zabiegu w obrębie jamy ustnej. W razie nagłego przypadku prosimy o kontakt pod numerem 32 249-63-96 lub 797-064-034 od poniedziałku do piątku w godzinach 9-13. W celu ustalenia nowego terminu wizyty prosimy o kontakt z gabinetem po 01.04.2020. Przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. ZOZ KOR-MED Chorzów

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.