Wiadomości z Chorzowa

Malchus w Leśniczówce

  • Dodano: 2015-11-03 07:45, aktualizacja: 2015-11-03 07:29
Serdecznie zapraszamy na koncert w Leśniczówce.
 
 
 
 
Malchus istnieje nieprzerwanie od 11 lat na polskiej scenie. Muzyka zespołu to dźwiękowa podróż po zakamarkach sfrustrowanej duszy młodego Polaka. Nie można jej zaszufladkować do konkretnego podgatunku ciężkich brzmień.
 
Od początku swojego istnienia Malchus wydał 4 albumy w tym dwa za granicą. Dzięki nawiązaniu współpracy z australijskim wydawcą, płyty zespołu dostępne były nie tylko w Polsce, ale również w większych krajach europejskich, USA i Japonii.
 
Od roku 2014 zespół promuje „Dom Zły”, album bardzo ciepło przyjęty przez słuchaczy i recenzentów. Najnowsze utwory można było usłyszeć m.in. w Trzecim Programie Polskiego Radia, Radiu Rzeszów i wielu innych rozgłośniach radiowych.
 
Sezon festiwalowy w 2015 roku był dla Malchusa bardzo urozmaicony, zagrali m.in. w Szwajcarii na międzynarodowym festiwalu Elements of Rock, na SLOT w Warszawie oraz na „Festiwalu Solidarności Uwolnić Muzykę” w Środzie Śląskiej.
 
 
 
 
Hegemony to zespół prezentujący muzykę łączącą cechy rocka i metalu z szerokim wpływem muzyki progresywnej i gotyckiej, a także klasycznej i orientalnej. Zespół powstał w Żorach na Górnym Śląsku pod koniec czerwca 2012 r. z inicjatywy Wojtka Muchowicza. 
 
 
 
 
As Night Falls tworzy muzykę zainspirowaną wielkimi tego gatunku, ale z własną, niepowtarzalną sygnaturą. Znakami rozpoznawalnymi stylu ANF jest metalowa sekcja oraz gitary, zmieszane z symfonicznymi partiami klawiszy i sopranowym głosem Ani Achtelik.
 
 
Miejsce: klub Leśniczówka, Al. Muzyków 1, 41-500 Chorzów
Bilety: 10 zł
Start: 18:00 
 
 
Strona wydarzenie na FB:
 
 Patronem medialnym wydarzenia jest portal mojChorzow.pl.
Patronat portalu mojChorzow.pl

Malchus w Leśniczówce

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również