Wiadomości z Chorzowa

Mariusz Czerkawski i inni hokeiści poprowadzą Zimową Akademię na Stadionie Śląskim

  • Dodano: 2022-01-07 14:15

Świetne wieści dla dzieciaków i młodzieży, których pasjonują sporty zimowe. Już w najbliższą niedzielę w ramach Zimowej Akademii specjalne zajęcia z elementami jazdy na łyżwach poprowadzi Mariusz Czerkawski i wielu innych znanych hokeistów!

Jeden z najwybitniejszych hokeistów w historii, były zawodnik ligi NHL i olimpijczyk z Arbertville - Mariusz Czerkawski pojawi się na lodowisku przy Stadionie Śląskim w najbliższe dwie niedziele: 9 i 16 stycznia w godzinach od 12.00 do 15.00. Po co? W ramach Zimowej Akademii na Stadionie Śląskim zostaną zorganizowane ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami nauki jazdy na łyżwach.

Oprócz Mariusza Czerkawskiego na dzieciaki i młodzież czekać będą również obecni zawodnicy hokejowej drużyny GKS-u Katowice - Patryk Wajda i Mateusz Michalski (9 stycznia) i inni reprezentanci polskiego hokeja, w tym Dariusz Garbocz i Adrian Parzyszek (16 stycznia).

Zimowa Akademia na Stadionie Śląskim z Mariuszem Czerkawskim

Uczestnicy zajęć odbywających się na lodowisku przy bramie nr 4 będą mogli po treningu porozmawiać ze sportowcami, poprosić o autograf czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Dobrej zabawie poprzez sport towarzyszyć będą maskotki Stadionu Śląskiego – Lemur Julian i Gepard Maji, a także Wiewiórka Basia, symbol Parku Śląskiego.

Atrakcje czekają nie tylko na najmłodszych i młodzież, ale również na dorosłych. Zimowej Akademii towarzyszyć będzie strefa gastro – pojawią się amerykańskie tosty z szarpaną wieprzowiną, burgery, a także kawa, herbata, czekolada na gorąco czy grzane wino.

Parkowe Lodowisko przy Stadionie Śląskim otwarte jest od początku grudnia 2021 do końca lutego 2022 roku. Wstęp kosztuje złotówkę, wypożyczenie łyżew lub pingwinka do nauki jazdy 5 złotych, kasku 2 złote.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również