Wiadomości z Chorzowa

Mieszkańcy Chorzowa świętowali wyjątkowe jubileusze pożycia małżeńskiego

  • Dodano: 2024-03-28 14:00

Kilkadziesiąt małżeństw świętowało ostatnio wyjątkowe jubileusze pożycia małżeńskiego. Pary z Chorzowa wzięły udział w uroczystości organizowanej przez Urząd Miasta. Z tej okazji każdy z szanownych jubilatów otrzymał medal przyznawany przez prezydenta RP, oraz drobne upominki.

Mieszkańcy Chorzowa świętowali wyjątkowe jubileusze pożycia małżeńskiego

50 lat i więcej - tyle spędzili wspólnie w zdrowiu i w chorobie. 18 par z Katowic obchodziło swoje wyjątkowe jubileusze. Właśnie ta piękna okazja była powodem uroczystości, jaka odbyła się 27 marca w Centrum Integracji Międzypokoleniowej. Podczas spotkania prezydent Miasta Andrzej Kotala i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Adam Broniszewski złożyli serdeczne gratulacje parom obchodzącym swoje jubileusze. Był to niezwykle wzruszający moment, pełen uśmiechów i emocji.

Pary, które obchodziły te wyjątkowe jubileusze, mogą być przykładem dla wielu. Swoim życiem dają świadectwo miłości, która przetrwa wszystko. Jubilatom pozostaje życzyć wielu sił i dalszego pielęgnowania więzi, która ich łączy.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również