Wiadomości z Chorzowa

NieWinne Granie 2022. Postman zagra w Chorzowie!

  • Dodano: 2022-10-06 09:00

W październiku odbędzie się kolejny koncert w MDK Batory w ramach cyklu "Niewinne Granie". W piątek 14 października wystąpi ukraiński artysta - Postman. Start o godzinie 19:00.

NieWinne Granie 2022 - Postman

Postman jest muzykiem, multiinstrumentalistą, kompozytorem, piosenkarzem i songwriterem. Od 2017 roku jeździ po całej Europie z koncertami, od Ukrainy po Holandię, grał jako support przed Warhaus, Seafret, Flunk, Pustkami czy duetem Paula i Karol, gościł na wielkich festiwalach (Zaxidfest, Hedonism, Wianki, Ars Cameralis, Opole Songwriters Festival) oraz w małych klubach - miasteczkach i wsiach. Przed rokiem ukazała się druga studyjna płyta Postmana zatytułowana „City Freak”. Artysta śpiewa w języku angielskim i ukraińskim. Postman jest jednym z najciekawszych przedstawicieli fali nowej ukraińskiej muzyki, jest też wnikliwym obserwatorem codziennego życia, wrażliwym na relacje międzyludzkie. Umiejętnie przenosi te obserwacje do tekstów swoich piosenek, które dopełnia muzyką, tworząc idealną całość. Ten koncert to coś dla fanów grania spod szyldu Boba DylanaŚ

Koncert odbędzie się w ramach projektu Solidarni z Ukrainą!

Cykl koncertów "Niewinne Granie"

W rok 2022 MDK Batory wszedł z nowym cyklem koncertów pt. "Niewinne Granie". Idea zrodziła się z pomysłu, aby dać szansę młodym zespołom na przedstawienie swojej twórczości, wynikającej bardziej z "potrzeby" tworzenia i przekazania artystycznego komunikatu,  niż z chęci blichtru, bycia na scenie czy szybkiego zarobku.

- Wiemy, że wrażliwy, uważny  meloman sam odnajduje swoją muzyczną ścieżkę, dlatego naszym założeniem jest umożliwienie spotkania tych dwóch pierwiastków na żywo: artysty i odbiorcy, w oderwaniu od zalewającej nas zewsząd "bylejakości" - czytamy na stronie internetowej MDK Batory.

Podczas koncertu przewidziany jest drobny poczęstunek.

piątek, 14 października 2022, godz. 19.00

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również