Wiadomości z Chorzowa

Nowa poradnia ginekologiczna w Chorzowie!

  • Dodano: 2011-10-23 21:30, aktualizacja: 2017-06-22 10:56

NZOZ NOVIA MED rozszerza zakres usług o nową poradnię ginekologiczną, która zacznie działać już w listopadzie. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i oferuje pacjentkom profesjonalną i komfortową opiekę.


W gabinecie udzielane będą porady w zakresie chorób kobiecych wraz z konieczną diagnostyką, jak diagnostyka raka szyjki macicy, stanów zapalnych narządów rodnych, badania cytologiczne, USG brzuszne i ginekologiczne. Lekarze specjaliści doradzą w zakresie antykoncepcji, a także poprowadzą ciążę.

Ze względu na intymność badania odbywa się ono w niekrępujących warunkach, tak by wizyta ginekologiczna nie wywoływała negatywnych skojarzeń. Do dyspozycji pacjentek w gabinecie znajduje się pomieszczenie sanitarne, w którym można przygotować się do badania.

Należy pamiętać, że regularne wizyty u ginekologa pozwalają na zminimalizowanie zagrożeń, a odpowiednia profilaktyka i badania kontrolne mogą zapobiec wielu nieprzyjemnym dolegliwościom. Wizytę u ginekologa powinno się więc zaplanować co najmniej dwa razy w roku.

Już dziś można umówić się na wizytę do poradni ginekologicznej NOVIA MED pod nr 32 77 25 587/680NOVIA Sp. z o.o.
NZOZ NOVIA MED
Chorzów, ul. Paderewskiego 34
Tel. 32 77 25 587/680
www.noviamed.com.pl
e-mail: novia@novia.com.pl

Pokaż na mapie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również