Wiadomości z Chorzowa

Policjanci szukają mężczyzny, który dokonał uszkodzenia ciała pokrzywdzonego

  • Dodano: 2019-03-12 08:00, aktualizacja: 2019-03-12 08:20

Kryminalni z Czerwionki-Leszczyn poszukują sprawcy uszkodzenia ciała. Agresor uderzył pokrzywdzonego podczas imprezy w lokalu.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach – tel. (32) 439 17 10 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 i 112.

Do zdarzenia doszło podczas imprezy w lokalu na terenie Czerwionki-Leszczyn

Jak wynika z ustaleń policjantów, nieznany sprawca uderzył pokrzywdzonego, czym spowodował u niego uszczerbek na zdrowiu. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzewanego o przestępstwo. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny. Możliwe, że poszukiwany mężczyzna mieszka na terenie innego śląskiego miasta.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach pod numerem telefonu (32) 439 17 10 lub mailowo: czerwionka-leszczyny@rybnik.ka.policja.gov.pl. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.