Wiadomości z Chorzowa

Policjanci zabezpieczyli nielegalny tytoń

 • Dodano: 2022-04-29 10:45

Chorzowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zatrzymali 40-latka, który posiadał „lewy towar”. Dzięki mundurowym nielegalny tytoń nie trafi na rynek. Właścicielowi „lewego towaru” grozi kara do 3 lat więzienia.

Nielegalny tytoń policjanci ujawnili w jednym z mieszkań przy ul. Wolności

Mundurowi z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie zabezpieczyli prawie 50 kg tytoniu, bez polskich znaków akcyzy. 40-letni właściciel kontrabandy został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

Komentarze (5)    dodaj »

 • Bijem kundla

  Wiesz że twój pierd nie ma nic wspólnego z moją wypowiedzią? Niby dorosły, a niedorozwinięty...

 • K.E.N.

  Drogi kolego. Frustracja to straszna choroba. Na szczęście jest uleczalna. Wystarczy skończyć szkołę i życie staje się łatwiejsze. To że jesteś patologiczny już wiemy to że nie lubisz policji też. Tu jednak poklasku nie zdobędziesz. Zaakceptuj swą marność.

 • Adolf

  Jaki to jest nielegalny? Truje bardziej czy mniej?

 • Bijem kundla

  Czyli Bolidzja działa przeciwko ludziom, a nie pomaga im? Walczycie o zyski dla korporacji zagranicznych, żeby pan prezes marlboro albo innej cameli móg sie kupić kolejny odrzutowiec, a chorzowianin ma zdychać z głodu bo musi palić oryginalne narkotyki korporacji, bo inaczej ban bolidzjant go zbije bałką. Bolidzja zbrojne ramie korporacji!!!

 • Dorosły

  Wiesz że dzieciom nie wolno palić papierosów??

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również