Wiadomości z Chorzowa

Poszukiwany 43-latek zatrzymany! Wpadł przy kontroli drogowej

  • Dodano: 2022-03-07 08:30, aktualizacja: 2022-03-07 10:58

Mężczyzna poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania, trafił w miniony piątek w nocy w ręce chorzowskich stróżów prawa. 43-latek, na co dzień mieszkający poza granicami kraju, był poszukiwany przez niemiecką policję w związku z prowadzonym tam postępowaniem. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. O jego ekstradycji do Niemiec zdecyduje teraz sąd.

Mężczyzna był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania

W piątek 4 marca w nocy kryminalni z chorzowskiej komendy w trakcie patrolu miasta zatrzymali do kontroli kierującego Audi. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnej bazie danych, okazało się, że jest on poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania. 43-latek poszukiwany był przez niemiecką policję w związku z prowadzonym tam postępowaniem. Zatrzymany mężczyzna trafił już do policyjnego aresztu. O jego ekstradycji do Niemiec zdecyduje teraz sąd.

Uwaga!

Osoby poszukiwane często bywają niebezpieczne. Ścigani za zabójstwa, zgwałcenia, oszustwa czy rozboje czasami latami ukrywają się przed Policją, by uniknąć konsekwencji popełnionego czynu. Widząc takie osoby powinno się powiadomić Policję w sposób możliwie dyskretny, podając jak najwięcej szczegółów dotyczących ubioru poszukiwanego oraz czasu i miejsca, w którym ostatni raz był widziany.

Link do aktualnego wykazu osób poszukiwanych opublikowanego na stronie internetowej Komendy Głównej Policji►

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również