Wiadomości z Chorzowa

Poszukiwany trzema listami gończymi w rękach policjantów z Chorzowa

  • Dodano: 2022-04-29 10:30

Dzielnicowi z chorzowskiej „jedynki” zatrzymali 48-letniego mężczyznę, poszukiwanego trzema listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 10 lat. Poszukiwany był m.in. do odbycia kary więzienia za oszustwa. Chorzowianin został już doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzone wcześniej wyroki.

48-latek poszukiwany był trzema listami gończymi

Dzielnicowy z Komisariatu Policji I w Chorzowie uzyskał informację, że w jego rejonie służbowym mieszka mężczyzna, który jest poszukiwany listami gończymi. Gdy w trakcie obchodu swojej dzielnicy ustalił dokładny adres, gdzie mieszkał mężczyzna, wspólnie z dwoma innymi dzielnicowymi poszedł go zatrzymać. Gdy policjanci weszli na piętro, gdzie znajdowało się mieszkanie poszukiwanego, ten akurat przebywał na korytarzu. Mężczyzna próbował jeszcze zmylić mundurowych, podając fałszywe dane, nie uniknął jednak zatrzymania. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że 48-latek jest poszukiwany trzema listami gończymi oraz siedmioma innymi podstawami poszukiwawczymi, w tym dwoma do odbycia kary. Mężczyznę poszukiwały sądy i prokuratury z różnych województw. Zatrzymany został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odbędzie wcześniej zasądzone kary więzienia.

Wielu z poszukiwanych listami gończymi i nakazami doprowadzeń często zmienia swoje miejsca zamieszkania. Ukrywa się u swoich znajomych lub rodziny, czy też udaje bezdomnych. Jednakże mimo takich zabiegów i tak, jak widać, nie udaje im się uniknąć konsekwencji.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Bolidzja Super

    Te wasze bajki o cudownej bolidzji. Gdyby nie donosik kolejnej ofiary tego zjeba to dalej cieszył by się wolnością i chodził przed oczami bolidzji i śmiał się im prosto w mordki. Także wasze sukcesy polegają na tym że ktoś się wkurzył i daje wam pajaca na tacy, bo sami pewnie byście nawet adresu nie ustalili. Troszkę pokory!!!

  • K.E.N.

    Wiem że jest majówka ale po pijaku lepiej ryby łap niż na forach pisz. Ośmieszasz się konkretne.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również