Wiadomości z Chorzowa

Potrzebował pieniędzy aby iść na mecz

  • Dodano: 2018-04-27 08:45, aktualizacja: 2018-04-27 08:47

Kryminalni z chorzowskiej komendy namierzyli i zatrzymali mężczyznę, który napadł na 80-letnią mieszkankę Chorzowa. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Na wniosek mundurowych prokurator objął go policyjnym dozorem.

Chorzowscy policjanci otrzymali informację, że doszło do napadu na 80-letnią kobietę. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń śledczych, do mieszkania 80-latki wszedł młody mężczyzna i zażądał pieniędzy, gdy kobieta odmówiła, rzucił się na nią. W obawie o swoje życie i zdrowie pokrzywdzona dała mu pieniądze oraz złoty pierścionek. W tym momencie do mieszkania wszedł syn 80-latki. Widząc co się dzieje próbował zatrzymać złodzieja, ten jednak nie odpuszczał, rzucił się na niego, po czym wybiegł z mieszkania. Sprawą zajęli się kryminalni z chorzowskiej komendy, którzy w niespełna dobę ustalili i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Chorzowa. Policjanci odzyskali również skradzione przez niego mienie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Jak ustalili śledczy, 23-latek dopuścił się tego przestępstwa, bo potrzebował pieniędzy, gdyż chciał iść na mecz miejscowej drużyny. Na wniosek śledczych prokurator objął go policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 12 lat więzienia. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • TLS handshake

    "Ruchowa" patologia :)

  • Leonardo

    Proste jak "drut"-wyrok powinien byc tak wysoki jak ilosc lat babci.....80 miesiecy wiezienia i 80 dni po 8 godzin dziennie prac spolecznych na rzecz miasta .Mlody bandyta,jak wyrok bedzie mniejszy to nastepnym razem zabije kogos.Stare przyslowie mowi....PORZADEK UTRZYMUJE SWIAT A LUDZI BAT.....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.