Wiadomości z Chorzowa

Prowadził niesprawny samochód pod wpływem narkotyków. To nie koniec jego problemów

  • Dodano: 2021-02-26 06:45, aktualizacja: 2021-02-26 06:58

Mundurowi z chorzowskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem. Szybko okazało się, że 27-latek nie dość, że poruszał się niesprawnym samochodem, to jeszcze wsiadł za kierownicę, będąc pod wpływem narkotyków.

Jak szybko ustalili policjanci, to nie był jeszcze koniec jego problemów

Policjanci z chorzowskiej drogówki w trakcie patrolu ul Katowickiej zwrócili uwagę na jadącego VW, który miał pękniętą szybę czołową. Postanowili zatrzymać go do kontroli. Kierujący nim 27-latek od samego początku bardzo nerwowo się zachowywał, mundurowi myśleli, że powodem takiego zachowania jest fakt, że ma niesprawny samochód. Badanie alkomatem wykazało, że jest on trzeźwy, jednakże pomimo tego mężczyzna był bardzo zdenerwowany, unikał też kontaktu wzrokowego. Mundurowi postanowili przebadać go pod kątem narkotyków. Tester jednoznacznie wskazał, że mężczyzna wsiadł za kierownicę swojego auta pod wpływem amfetaminy. I to jeszcze też nie był koniec jego problemów, w trakcie przeszukania policjanci ujawnili kolejne porcje marihuany i amfetaminy. Narkotyki posiadał także 34-letni pasażer auta. Ponadto u zatrzymanych i w samochodzie policjanci znaleźli niebezpieczne przedmioty w tym jeden przypominający broń palną. Po nocy spędzonej w areszcie mężczyźni usłyszeli zarzuty. Teraz o ich losie zadecyduje sąd.

Komentarze (3)    dodaj »

  • Tadek Bagieta

    Mam w domu, tasak, siekierę kilka noży i kilka zabawek na kulki. Więc cały arsenał mordercy. Co prawda nie mam Marysi ale za same przedmioty przypominające niebezpieczne narzędzia to 25 lat?? Jak sądzicie?? Oczywiście nie popieram jazdy pod wpływem czegokolwiek. No jadąc kiedyś pod wpływem żony wjechałem do jeziora.

  • Erich

    Co ty facet bredzisz, to są bandyci i nie ma dla takich miejsca w społeczeństwie.

  • Tadeo Rydzo

    Co ty Erich bredzisz?? Kiedyś każdy miał scyzoryk przy sobie. Bandyci to są głąby z ruchu Chorzów. Co nawet porządnie uj nie potrafią napisać.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również