Wiadomości z Chorzowa

Rodzinny Piknik Ekologiczny w Parku Śląskim

  • Dodano: 2021-09-14 06:00, aktualizacja: 2021-09-14 06:08

Zapraszamy do udziału w Rodzinnym Pikniku Ekologicznym i konferencji podsumowującej projekt InfoSMOG-MED, które odbędą się 18 września 2021 r. (sobota) od godz. 13:00 do 16:00 w Parku Śląskim na terenie Rosarium. 

Śląskie SMOGSTOP – województwo śląskie w drodze po czyste powietrze

W czasie konferencji odbędzie się debata ekspercka pt. „Śląskie SMOGSTOP – województwo śląskie w drodze po czyste powietrze”, ponadto w ramach pikniku przeprowadzone zostaną też warsztaty z młodzieżą pt. „Przyszłość (bez)smogu”, na które serdecznie Państwa zapraszam. 

Dzieci, ale również dorośli w formie świetnej zabawy, poznają najważniejsze zasady walki ze smogiem. W czasie rodzinnego pikniku dostępnych będzie mnóstwo bezpłatnych atrakcji, w tym m.in. gra terenowa z nagrodami, eko-pokój zagadek, koło fortuny, rowery generujące prąd, warsztaty recyclingowe, bramka celnościowa, gra planszowa XXL. Ponadto będzie można skorzystać też z mobilnego planetarium i wziąć udziału w warsztatach np. na temat bezpieczeństwa i ekologii prowadzonych przez przedstawicieli Ochotniczej Straży Pożarnej w Żorach i Policji.

Rodzinny Piknik Ekologiczny w Parku Śląskim

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również