Wiadomości z Chorzowa

Rozpoznajesz ich? Są podejrzani o kradzież telefonu komórkowego

 • Dodano: 2021-02-12 06:00, aktualizacja: 2021-02-11 18:26

Publikujemy wizerunek dwóch mężczyzn i kobiety podejrzewanych o to, że w dniu 12 grudnia 2020 r. w jednym ze sklepów ukradli m.in telefon komórkowy.

Jeżeli kogoś rozpoznajesz, skontaktuj się z policjantami z Komisariatu Policji I w Chorzowie pod nr tel. 47 85 455 10, lub pod adresem e-mail: kp1@chorzow.ka.policja.gov.pl

Wydział Kryminalny Komisariatu Policji I w Chorzowie prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w dniu 12 grudnia 2020r około godziny 17:30 w jednym ze sklepów przy ul. Strzelców Bytomskich. Jak ustalili mundurowi trzech nieznanych sprawców wspólnie i w porozumieniu dokonało kradzieży telefonu komórkowego, opaski MI BAND oraz myszki dla graczy o łącznej wartości 1267 złotych na szkodę sklepu.

W toku postępowania uzyskano wizerunki sprawcy kradzieży, które publikujemy powyżej.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanych lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami  I komisariatu w Chorzowie pod nr tel. 47 85 455 10, lub pod adresem e-mail: kp1@chorzow.ka.policja.gov.pl

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Momo

  Człowieku, to ino telefon!

 • Grześ

  Złodziej co nie potrafi rozporka zapiąć w spodniach. Mega

 • Ehh..

  Właśnie tam schował ten telefon :)

 • Dana

  ryje czysto śląskie, mam nadzieje ze złapią tych złodzieji, a kobiete w ZK dać wyposzczonym zwyrodnialcom by się nią " zaopiekowali"

 • Gienek

  Aż się chce powiedzieć lipińskie pyski

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.