Wiadomości z Chorzowa

Ruch Chorzów ukarany dyscyplinarnie po meczu z Motorem Lublin

 • Dodano: 2021-12-07 16:30

Jest decyzja Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie Ruchu Chorzów. Komisja Dyscyplinarna PZPN postanowiła ukarać Ruch Chorzów po spotkaniu z Motorem Lublin.

Podczas obrad Komisji Dyscyplinarnej zdecydowano o nałożeniu sankcji finansowej na klub w wysokości trzech tysięcy złotych. Ponadto zorganizowana grupa kibiców Ruchu dostała zakaz uczestnictwa w zbliżających się meczach wyjazdowych „Niebieskich” w Krakowie i Bełchatowie.

W posiedzeniu Komisji Dyscyplinarnej PZPN wzięli udział przedstawiciele Ruchu Chorzów. Dyskusja toczyła się wokół wydarzeń w trakcie meczu 19. kolejki eWinner II ligi z Motorem Lubli – informuje Ruch Chorzów.

Ruch Chorzów ukarany za zachowanie kibiców

PZPN podjął taką decyzję ze względu na zachowanie kibiców Ruchu Chorzów podczas meczu z Motorem Lublin. W trakcie spotkania uruchomiono pirotechnikę, co jest prawnie zakazane w Polsce w trakcie wydarzeń sportowych.  

W przerwie rozgrywki doszło do staranowania przez kibiców gości bramy sektora i przedostania się do strefy buforowej, oddzielającej ich od fanów „Niebieskich”. Na sytuację zareagowała policja rozdzielając grupy kibiców i sprowadzając fanów lubelskiej drużyny z powrotem do właściwego sektora.

Komentarze (6)    dodaj »

 • Tadek

  Bydlątka z Ruchu Chorzów podminowane. Okazuje się że teksty z błędami ortograficznymi nie dają pieniędzy. Złość i tragedia. Niesamowite. Antki w niebieskich portkach z bramy nie mają żadnego innego pomysłu. Co tu zrobić?? Teksty o jeba.... nic nie dają...

 • Ernest

  Historia wam się sypie. Widać desperację hołoty. Już nikt nie traktuje tego poważnie. Dziś rano przy Miłej złapali bezdomnego że sprajem. Miał coś tam pisać na murze. Komedia. Ruch Chorzów płaci bezdomnym za babranie na murach własnego miasta. Tego nawet pijany uchodźca z lasu by nie wymyślił.

 • dawny kibic

  kibice ruchu i nie tylko zrobili się bardzo roszczeniowi nie dając nic w zamian tylko burdy i zniszczenia i to wszystko z naszych podatków nie taki RUCH pamiętam z dzieciństwa-wstyd i gańba dować dzieciom taki przykład

 • Wieśka

  Bo to jest to samo bydło które stoi na wydawkach.

 • hanys1920

  Ale mocie refleks :) Klub niy zapłaci ani złotówki bo zapłacom kibice...

 • popol

  Zanim zaczniesz coś bredzić odłóż piwo

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również