Wiadomości z Chorzowa

Ruszają zapisy na turniej o Złotą Rakietę

  • Dodano: 2020-09-01 17:00

20 września odbędzie się czwarta edycja Turnieju o Złotą Rakietę. Rywalizacja toczyć się będzie w dwóch dyscyplinach rakietowych – tenisie stołowym oraz padlu.

W czwartej edycji turnieju uczestnicy zmierzą się w dwóch konkurencjach – tenisie stołowym oraz padlu

Turniej jest przeznaczony dla par deblowych (limit 12 par), a wyłonienie najlepszych duetów odbędzie się na podstawie sumy punktów zdobytych w obu dyscyplinach. Turniej rozpocznie się o godz. 9:00 i będzie odbywać się jednocześnie w obu dyscyplinach. Miejscem rozgrywek tenisa stołowego będzie sala sportowa przy ul. Odległej 5 w Chorzowie, natomiast w padla, tradycyjnie, grać będziemy na obiekcie przy ul. Katowickiej 6 w Chorzowie. System rozgrywek zostanie ustalony w zależności od ilości zgłoszeń.

W każdej z dwóch rozegranych dyscyplin wszystkie pary deblowe za zdobyte miejsce otrzymają punkty, które się sumują wyłaniając tym samym zwycięzców. Na najlepszych czeka okazały puchar oraz atrakcyjne nagrody. Wpisowe wynosi 25 zł za zespół. Zgłoszenia odbywać się będą przez formularz zgłoszeniowy na http://moris.chorzow.pl/zgloszenia/zlotarakieta/.


Źródło: MORiS Chorzów

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.