Wiadomości z Chorzowa

Śmiertelny wypadek na DTŚ! Utrudnienia potrwają nawet do 2 godzin

  • Dodano: 2021-05-18 15:15, aktualizacja: 2021-05-18 17:39

We wtorek, 18 maja, na Drogowej Trasie Średnicowej, na wysokości Mazaka/Auchan Załęże, po godz. 14 doszło do śmiertelnego wypadku. Zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


Na DTŚ tworzy się potężny korek. Sznur samochodów sięga kilku kilometrów. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 17. Jak informują kierowcy, droga została zamknięta przez policję na wysokości marketu  Auchan.

Co się wydarzyło?

Na wysokości Mazaka, na jezdni w kierunku Katowic doszło do kolizji. Okazuje się, że kobieta kierująca nissanem wpadła w poślizg, kiedy wjeżdżała w ul. Jana Pawła II, a następnie w auto to uderzył inny pojazd. Wiadomo, że jedna z kierujących kobiet została poważnie ranna, dlatego też zdecydowano się wezwać LPR. Jak informuje redaktor portalu katowice24.info, poszkodowana była reanimowana. Jednakże nie zdołano jej uratować. 53-letnia mieszkanka Katowic zmarła.

Droga w tym miejscu jest zablokowana. Chorzowscy policjanci zablokowali wjazd od strony ul. Armii Krajowej (przy Mazaku), a mundurowi z Katowic kierują ruchem od strony ul. Jana Pawła II.

To już druga kolizja tego dnia na DTŚ. Warunki atmosferyczne sprawiają, że kierowcy winni są zachować szczególną ostrożność.

Śmiertelny wypadek na DTŚ! Utrudnienia potrwają nawet do 2 godzin

Komentarze (2)    dodaj »

  • Eass

    Wypadek o 14 jest 18 korek dalej po horyzont, "służby" do wyp...... ia w powietrze, tu nie trzeba żadych terrorystów wystarczą 2 auta ,wszystkich won was niedorozwóje do zamitania ulic...

  • Lord

    Nic nowego, oni zawsze mają czas, spacerują i drapią się po tyłkach a co ich obchodzą ich pracodawcy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również