Wiadomości z Chorzowa

Śniadanie na trawie. Niepowtarzalna okazję na spędzenie poranka na Stadionie Śląskim

  • Dodano: 2020-08-20 08:00, aktualizacja: 2020-08-19 07:09

Już 29 sierpnia od godz. 11:00 masz niepowtarzalną okazję na spędzenie sobotniego poranka na Stadionie przy ul Cichej 6.

Tego dnia, w ramach akcji Wakacje z MORiS-em zapraszamy wszystkich na imprezę rekreacyjną „Sportowe śniadanie na trawie”. Zapraszamy młodszych i starszych, rodziny i znajomych. Atrakcji nie zabraknie. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w sportowych grach i zabawach, a wszystko zakończy wielka bitwa na balony z wodą (przyda się ubranie na zmianę).

Śniadanie na trawie to też niepowtarzalna okazja, aby zwiedzić Stadion Miejski przy ul. Cichej 6. Będziecie mogli poczuć się jak piłkarze, którzy wychodzą na murawę, aby rozegrać ważny mecz. Sprawdzicie, jaki widok rozpościera się z loży VIP. Będziecie mogli również zajrzeć w różne zakamarki słynnego obiektu, które na co dzień są niedostępne.

Koszt udziału w imprezie to symboliczny 1 zł. Ważna informacja dla wszystkich zainteresowanych – zapisy na to wydarzenie możliwe są jedynie drogą internetową poprzez stronę: https://moris.chorzow.pl/zgloszenia/sniadanie/. Nie zapomnijcie o kocykach i koszyczkach z prowiantem! Pamiętajcie, że na imprezę obowiązkowo zabieramy ze sobą dobre humory i mnóstwo uśmiechu!

Źródło informacji: https://moris.chorzow.pl/aktualnosci/?id=7487

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/575169966509663/

Śniadanie na trawie. Niepowtarzalna okazję na spędzenie poranka na Stadionie Śląskim

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.